BERTHOUD - Wasze zdanie się liczy

Wasze zdanie się liczy By klienci byli zadowoleni Niezależnie od tego, czy są Państwo rolnikami, sadownikami, producentami win czy zajmują się ogrodnictwem, spełnienie Waszych oczekiwań jest priorytetem dla BERTHOUD. Budowanie, zarządzanie i rozwijanie relacji z klientami wymaga szybkiej reakcji, monitorowania i

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS

By klienci byli zadowoleni

 
collaborateur BERTHOUD avec un concessionnaire

 

Niezależnie od tego, czy są Państwo rolnikami, sadownikami, producentami win czy zajmują się ogrodnictwem, spełnienie Waszych oczekiwań jest priorytetem dla BERTHOUD.

Budowanie, zarządzanie i rozwijanie relacji z klientami wymaga szybkiej reakcji, monitorowania i długoterminowego podejścia jakościowego. BERTHOUD kładzie nacisk na nieustanną poprawę zadowolenia klientów i jest to jednym z priorytetów.

Aby być bliżej dystrybutorów i ich klientów, BERTHOUD uruchamia codziennie nowe usługi, towarzyszące Wam na co dzień: spersonalizowane pierwsze uruchomienie opryskiwacza, dostępne centrum telefoniczne i logistyczne, ekspresowy dostęp do części zamiennych, centrum szkoleniowe. .. każdego dnia towarzyszymy Wam i robimy to z pasją.

Ponieważ Wasze zadowolenie jest dla nas ważne, prosimy o podzielenie się z nami swoim doświadczeniem! Zachęcamy do przesłania nam komentarzy wypełniając ten formularz kontaktowy lub ankietę satysfakcji, która będzie wysłana do Państwa po dostawie opryskiwacza. 

 

Jaka jest Wasza opinia ?

W chwili dostawy maszyny, BERTHOUD angażuje się w uzyskanie informacji zwrotnej z zakresu satysfakcji, co obejmuje wiele różnych etapów :

  • Maszyna [Ogólna ocena - Punkty dodatnie - Punkty ujemne]
  • Serwis naszego dystrybutora [Pierwsze uruchomienie]
  • Zamówienie [Termin realizacji – Jakość i zgodność z zamówieniem]
  • Praca maszyną

 

Do czego jest potrzebna Państwa opinia? Nasze zaangażowanie.

Poprawa jakości naszych produktów i usług

Opinie dotyczące maszyny lub usługi są przesyłane do naszych zespołów (menedżer produktu, inżynier, ...) w celu przeprowadzenia analizy. Następnie podejmujemy działania, aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby. Dzięki Wam codziennie udoskonalamy doświadczenie tysięcy rolników, plantatorów, sadowników i ogrodników, dzięki czemu technologia oprysku jest dostępna dla wszystkich w najlepszych warunkach i za to DZIĘKUJEMY!