BERTHOUD - BERTHOUD Academy

BERTHOUD Academy BERTHOUD Academy : przygotowanie na przyszłość ! Akademia BERTHOUD została stworzona przez BERTHOUD Agricole w 1993 r.

titre de la fenêtre 
salle de classe avec des étudiants, berthoud academy la formation professionnelle, levier de la performance
 

    BERTHOUD Academy : przygotowanie na przyszłość !

Akademia BERTHOUD została stworzona przez BERTHOUD Agricole w 1993 r. Od zawsze była to usługa i opieka najwyższej jakości. Posiada certyfikat francuskiej Regionalnej Dyrekcji Pracy,  Zatrudnienia i Przygotowania Zawodowego. Istnieje od 25 lat. Misją Akademii jest profesjonalne szkolenie techników i sprzedawców sieci dystrybucyjnej BERTHOUD

Ta szkoła oferuje kursy szkoleniowe od 2 dni do 3,5 dni w zależności od tematu, na przemian z warsztatami i praktycznymi zajęciami sytuacyjnymi. Można być przeszkolonym w zakresie uruchomienia opryskiwacza, nowych technologii oprysku, konserwacji sprzętu i wsparcia klientów dla naszej gamy opryskiwaczy do winnic lub polowych.

To profesjonalne centrum szkoleniowe jest przeznaczone dla naszej francuskiej i zagranicznej sieci dystrybucyjnej. Przez 25 lat przeszkolono w nim ponad 6000 uczestników. Akademia BERTHOUD oferuje kompletny program szkoleniowy, aby rozwinąć umiejętności techniczne i handlowe. W Akademii BERTHOUD zanurzą się Państwo w centrum marki i uzyskają dostęp do narzędzi Grupy

 
stagiaires dans une salle de cour étudiant une console de commande

Doradztwo, które przynosi owoce

Opierając się na wieloletnich badaniach i doświadczeniu BERTHOUD, nasze moduły szkoleniowe, które łączą teorię i praktykę są prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów. Nasze sale szkoleniowe są wyposażone w najnowsze technologie z zakresu stosowanej elektroniki oraz w narzędzia wspomagające technikę oprysku. Każdy moduł można dostosować do potrzeb stażystów lub potrzeb naszego dystrybutora.

 

Nasze kursy są starannie opracowane, aby przekazać uczestnikom wiedzę, jak najlepiej wykorzystać funkcje i usługi technologiczne BERTHOUD, a także jak udoskonalić swoją wiedzę na temat branży i pomóc w bezpieczniejszym i inteligentniejszym korzystaniu z opryskiwacza, aby uzyskać optymalną wydajność.

Wykorzystajcie w pełni technologię BERTHOUD

Im większa będzie Państwa wiedza o opryskiwaczu, tym lepsze będzie jego wykorzystanie. Nasze instrukcje obsługi zawierają informacje na temat obsługi maszyny i konserwacji, funkcji bezpieczeństwa, urządzeń regulacyjnych i sterujących.

Pobierz instrukcję obsługi >


 

 

Dla kogo jest przeznaczone szkolenie?

Technicy, magazynierzy i przedstawiciele handlowi francuskiej i zagranicznej sieci dystrybucyjnej BERTHOUD.

Cele:

Nabycie metod i wiedzy, aby zastosować je w prowadzonym biznesie.

Czas trwania i lokalizacja:

Od dwóch dni do trzech i pół dnia w Belleville w Centrum Szkoleniowym (Francja)

Informacje i rejestracja:

Tel.: +33 (0) 4 74 06 50 50

E-mail: sav@berthoud.com