BERTHOUD - Pompy BERTHOUD

Pompy Pompy Dzięki naszemu ponad 120-letniemu doświadczeniu w ochronie roślin, nasze pompy są owocem wiedzy i umiejętności inżynierów z działu projektów BERTHOUD. Zaprojektowane, zmontowane i udoskonalone przez naszych techników w Belleville, są prawdziwymi "płucami" opryskiwacza i zostały opracowane, aby spełnić Państwa wymagania, by sprostać wyzwaniom związanym z opryskiem jutra: niezawodność, wydajność, dbałość o środowisko – i spełnić wymogi maksymalnej integracji (dostępność, zmniejszenie ilości miejsc, w których mogłaby zalegać ciecz). <

titre de la fenêtre 

Pompy

Dzięki naszemu ponad 120-letniemu doświadczeniu w ochronie roślin, nasze pompy są owocem wiedzy i umiejętności inżynierów z działu projektów BERTHOUD.

Zaprojektowane, zmontowane i udoskonalone przez naszych techników w Belleville, są prawdziwymi "płucami" opryskiwacza i zostały opracowane, aby spełnić Państwa wymagania, by sprostać wyzwaniom związanym z opryskiem jutra: niezawodność, wydajność, dbałość o środowisko – i spełnić wymogi maksymalnej integracji (dostępność, zmniejszenie ilości miejsc, w których mogłaby zalegać ciecz). 

Każda pompa stanowi przedmiot indywidualnego protokołu testowego w celu sprawdzenia jej wydajności i odporności przed ostatecznym montażem opryskiwacza.

BERTHOUD rozwinęło 2 typy pomp dla opryskiwaczy sadowniczych, aby lepiej spełnić Pańśtwa potrzeby, są to : pompa SIGMA – pompa 3-tłokowa oraz pompa GAMA – z tłokami jednostronnego działania.