BERTHOUD - Współpraca z TRIMBLE

Współpraca z TRIMBLE Rozwiązania TRIMBLE W celu poszerzenia naszej oferty produktowej dla rolnictwa precyzyjnego, dajemy możliwość wyposażenia naszych maszyn w serię wyposażeń TRIMBLE. Ta ostatnia uzupełnia przygotowanie maszyn do wykorzystania sygnału GPS, podobnie jak pakiet E-TECH już dostępny w ofercie handlowej BERTHOUD. Komercjalizacja rozwiązań TRIMBLE odbywa się przez BERTHOUD, niemniej montaż, szkolenia obsługowe oraz serwis posprzedażny są zapewniane przez sieć Pro TRIMBLE. Jeśli chodzi o konsole, to poza pakietem E-TECH, nasza oferta poszerza się d

titre de la fenêtre 
 

Rozwiązania TRIMBLE

W celu poszerzenia naszej oferty produktowej dla rolnictwa precyzyjnego, dajemy możliwość wyposażenia naszych maszyn w serię wyposażeń TRIMBLE. Ta ostatnia uzupełnia przygotowanie maszyn do wykorzystania sygnału GPS, podobnie jak pakiet E-TECH już dostępny w ofercie handlowej BERTHOUD.
Komercjalizacja rozwiązań TRIMBLE odbywa się przez BERTHOUD, niemniej montaż, szkolenia obsługowe oraz serwis posprzedażny są zapewniane przez sieć Pro TRIMBLE.

Jeśli chodzi o konsole, to poza pakietem E-TECH, nasza oferta poszerza się do konsoli TMX 2050 (VTTRONIC), która umożliwia wprowadzenie rozwiązań rolnictwa precyzyjnego , możliwość pracy z wolnymi rękoma i w sposób bardziej precyzyjny dzięki systemom nawigacyjnym Autopilot, EZ-Pilot oraz EZ-Steer, by w ten sposób pozostać skoncentrowanym na ustawieniach Państwa maszyny. 

 

 

 Taki portfel « produktów» dopełnia ofertę E-TECH znajdującą się już w cenniku BERTHOUD (nawigacja + rozłączanie sekcji).