Pompy Pompy Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu w ochronie roślin, nasze pompy powstały w wyniku wykorzystania wiedzy naszych inżynierów z biura projektów BERTHOUD. Zaprojektowane, złożone i dotarte przez naszych techników w Belleville, są prawdziwymi „płucami” opryskiwacza. Zostały rozwinięte zgodnie z Państwa potrzebami, aby stać się odpowiedzią na wyzwania oprysku jutra: niezawodność, wysoka wydajność, ochrona środowiska – wszystko to z dbałością o maksymalne zintegrowanie (dostępność, zmniejszenie ilości niewypryskanej cieczy). Każda be

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS

Pompy

 

Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu w ochronie roślin, nasze pompy powstały w wyniku wykorzystania wiedzy naszych inżynierów z biura projektów BERTHOUD.

Zaprojektowane, złożone i dotarte przez naszych techników w Belleville, są prawdziwymi „płucami” opryskiwacza. Zostały rozwinięte zgodnie z Państwa potrzebami, aby stać się odpowiedzią na wyzwania oprysku jutra: niezawodność, wysoka wydajność, ochrona środowiska – wszystko to z dbałością o maksymalne zintegrowanie (dostępność, zmniejszenie ilości niewypryskanej cieczy).

Każda belka stanowi przedmiot protokołu indywidualnie przeprowadzanych testów umożliwiających zatwierdzenie osiągów i solidności przed finalnym zmontowaniem maszyny.

Wspierając się na doradztwie Państwa dystrybutora opryskiwaczy, mogą Państwo określić pompę, która będzie najlepiej dopasowana do Waszego opryskiwacza i stosowanych środków (środki ochrony roślin i nawóz płynny) i stosowanych zabiegów (prędkość robocza, wydatek na rozpylaczu, itp.).

BERTHOUD rozwinął 3 typy pomp, aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania: pompę OMEGA – jest to pompa wirnikowa 2-turbinowa, dostępna dla opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR (seryjnie) i przyczepianych VANTAGE (seryjnie) oraz TRACKER (opcjonalnie), pompę GAMA – jest to pompa tłokowa jednostronnego działania, przeznaczona do opryskiwaczy zawieszanych i małych opryskiwaczy przyczepianych, oraz pompę VOLUX – jest to pompa dozująca z 2 tłokami dwustronnego działania, dostępna dla opryskiwacza TRACKEK DPAM.