BERTHOUD - Siedziba & filie

Siedziba & filie BERTHOUD siedziba & filie Globalny zasięg Dzięki solidnej spuściźnie innowacji i technicznego przywództwa, zapewniamy rolnikom na całym świecie rozwiąz

titre de la fenêtre 

BERTHOUD siedziba & filiesiège en France de BERTHOUD et filiales à l'étranger

Globalny zasięg

 

Dzięki solidnej spuściźnie innowacji i technicznego przywództwa, zapewniamy rolnikom na całym świecie rozwiązania w zakresie przeprowadzania oprysku, które łączą wydajność, ochronę środowiska, bezpieczeństwo operatora i technologię.

Nasze rozwiązania oparte są na kilku pokoleniach doświadczeń, międzynarodowym doświadczeniu w zakresie badań i rozwoju oraz dogłębnej znajomości potrzeb związanych z opryskiem, dostosowanych do każdego gospodarstwa i każdego z obszarów produkcyjnych.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, jakość, doskonałość w dokładności przeprowadzania zabiegów oprysku i obsługa serwisowa uczyniło nas liderem w branży. Dzięki naszej rozbudowanej, międzynarodowej sieci dystrybucyjnej małe i duże gospodarstwa rolne nastawione na produkcję zbóż, gospodarstwa hodowlane, winnice, gospodarstwa sadownicze i warzywnicze z całego świata korzystają z naszego doświadczenia i naszej kompletnej oferty.

BERTHOUD Agricole jest obecne w blisko 50 krajach, obok 150 dystrybutorów, importerów i filii.

 

Centrum innowacji i usług dla naszych klientów

BERTHOUD Agricole opracowuje, montuje i komercjalizuje pełną gamę opryskiwaczy o pojemności powyżej 200 litrów, przeznaczonych do ochrony roślin. Jako specjaliści w oprysku, możemy odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie, zgodnie ze specyfiką Waszego gospodarstwa, w trosce o prostotę użytkowania, komfort i produktywność dla operatora.

We Francji, BERTHOUD Agricole dysponuje fabryką o powierzchni 6 ha, gdzie odbywa się montaż maszyn, centrum logistycznym części zamiennych o powierzchni 2000 m² i 800 punktów sprzedaży, doradztwo i serwis są również dostępne.

Na arenie międzynarodowej 3 filie i 4 centra logistyczne z częściami zamiennymi zapewniają każdego dnia bliskość naszej sieci dystrybucyjnej i naszych klientów. Nasz cel: być bliżej Państwa potrzeb, by zrozumieć, wesprzeć i zapewnić obsługę posprzedażną pracujących maszyn.

Obecność BERTHOUD Agricole została zbudowana na kilku fundamentalnych etapach :

Utworzona w 1987 roku nasza angielska filia - BERTHOUD UK Ltd​ - - wspierająca się na sieci około stu punktów sprzedaży i świadczenia usług w Zjednoczonym Królestwie, zapewnia komercjalizację, doradztwo i serwis dla naszej gamy opryskiwaczy. Historyczny aktor na rynku, korzysta z Royal Warrant Of Appointment (Królewski nakaz powołania - mandat powierzany przedsiębiorcom, które dostarczają produkty lub usługi dla królewskich gospodarstw rolnych) od 1989 roku.

FISCHER Nowa spółka aukcyjna z ograniczoną odpowiedzialnością SARL, która jest szwajcarską filią BERTHOUD Agricole. Nabyta w 2000 roku, znajdująca się w Collombey-Muraz, dysponuje montownią małych opryskiwaczy i centrum logistycznym części zamiennych. Jako lider w Szwajcarii Romańskiej i w Niemczech, wspiera się na historycznej sieci sprzedaży, która zapewnia dystrybucję produktów FISCHER et BERTHOUD.

Bardziej na wschód, nasz rozwój w Rosji uzyskał swoją strukturę w 2010 roku wraz z powstaniem filii EMC (Exel Manufacturing Company) w Wołgogradzietutaj są montowane opryskiwacze rolnicze i tutaj znajduje się centrum logistyczne części zamiennych.

I w końcu, by towarzyszyć wzrostowi w Ukrainie oraz by ugruntować pozycję lidera w oprysku, BERTHOUD Agricole w 2017 roku utworzyło centrum logistyczne części zamiennych, aby zagwarantować klientom wysoki poziom obsługi, porównywalny z tym we Francji.