BERTHOUD - BERTHOUD w liczbach

BERTHOUD w liczbach BERTHOUD w liczbach BERTHOUD jest obecne w 3 rodzinach opryskiwaczy (polowe, do winnic i sadownicze), których dostępne są wersje o pojemnościach od 200 do 6 700 litrów . Prawdziwy specjalista w produkcji opryskiwaczy, BERTHOUD ma rozwiązanie na każdą z Waszych potrzeb, zgodnie ze specyfiką gospodars

titre de la fenêtre 

BERTHOUD w liczbach

pulvérisateur automoteur RAPTOR

 

BERTHOUD jest obecne w 3 rodzinach opryskiwaczy (polowe, do winnic i sadownicze), których dostępne są wersje o pojemnościach od 200 do 6 700 litrów.

Prawdziwy specjalista w produkcji opryskiwaczy, BERTHOUD ma rozwiązanie na każdą z Waszych potrzeb, zgodnie ze specyfiką gospodarstwa. Katalog sprzedawanych maszyn liczy dzisiaj ponad 220 000 różnych modeli. Opryskiwacze są montowane na zamówienie, montażyści poświęcają szczególną uwagę, by opryskiwacz był zgodny i „na miarę”.

 

Niekwestionowany lider we Francji od wielu lat – BERTHOUD zwiększa swój rozwój na rynkach zagranicznych.
BERTHOUD jest przedsiębiorstwem wchodzącym w skład Groupe EXEL Industries od 1987, światowego lidera w technice oprysku. Gama opryskiwaczy plecakowych BERTHOUD jest obsługiwana w sposób całkowicie autonomiczny przez HOZELOCK - EXEL w Villefranche sur Saône (patrz: www.berthoud.fr).
BERTHOUD nie sprzedaje bezpośrednio na rynku swoich produktów i usług, lecz wspiera się na dystrybutorskiej sieci sprzedaży i na importerach, aby zapewnić obsługę najbliżej klientów (450 dystrybutorów we Francji i 150 dystrybutorów i importerów w krajach eksportowych oraz 3 filie).

icone collaborateurs

Współpracownicy

200 współpracowników pracuje każdego dnia, by wyprodukować niezawodne i precyzyjne maszyny.

icone production

Produkcja

Produkcja odbywa się fabryce w Belleville o powierzchni 6 ha, w departamencie Rhône, jesteśmy dumni z produkcji opryskiwaczy "Made In France". Dzielimy się naszą ekspertyzą z zakresu produktów, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty dla naszych klientów.

icone vente

Sprzedaż

Nasze obroty sięgają średnio 50 milionów euro. Ponad 40% obrotów jest realizowane we Francji

icone recherche et développement

R&D - Dział Badań i Rozwoju

Nasz dział Badań i Rozwoju odgrywa bardzo ważną rolę w tworzeniu innowacji.

. Każdego roku przeznaczamy 5 % naszych obrotów na rozwój produktów.

Rynek

Rolnicy w ponad 50 krajach każdego dnia wykorzystują nasze rozwiązania na swoich polach.
Wspieramy się na sieci sprzedaży blisko klientów, która liczy około 600 dystrybutorów.

Centrum szkoleniowe

BERTHOUD dysponuje uznanym centrum szkoleniowym, w którym każdego roku są szkoleni technicy i sprzedawcy z naszej sieci dilerskiej z całego świata