BERTHOUD - Oferty pracy BERTHOUD

Oferty pracy Dołącz do BERTHOUD ! Dołącz do odpowiedzialnej i dynamicznej firmy, która oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego dzięki różnorodności zawodów i rozwojowi międzynarodowemu. Oznacza to pełne uczestniczenie w strategii firmy, która wspisuje się w ewolucję rynków przediębiorstwa. Je

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
offres d'emploi BERTHOUD une grande diversité de métiers

 

Dołącz do BERTHOUD !

 Dołącz do odpowiedzialnej i dynamicznej firmy, która oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego dzięki różnorodności zawodów i rozwojowi międzynarodowemu. Oznacza to pełne uczestniczenie w strategii firmy, która wspisuje się w ewolucję rynków przediębiorstwa. Jesteśmy firmą, która łączy społeczeństwo na planie globalnym i jest świadomą potrzeby ochrony naszej planety i szacunku dla ludzi. Jesteśmy firmą, w której klienci, dystrybutorzy i pracownicy BERTHOUD dzielą takie same wymagania w zakresie jakości, różnorodności i innowacyjności. 

Z siedzibą w Belleville w sercu francuskiego regionu Beaujolais, siedziba firmy BERTHOUD oferuje uprzywilejowane środowisko pracy, dynamiczne i międzynarodowe dla swoich 200 pracowników. Regularnie rekrutujemy osoby z umiejętnościami z zakresu badań i rozwoju, projektowania, marketingu i komunikacji, produkcji, sprzedaży, a także naszych usług wsparcia HR, IT, logistyki, zakupów czy finansów. Berthoud wspiera również swoich pracowników poprzez programy integracyjne, szkolenia i zarządzanie potencjałem, który pozwalają każdemu wyrazić swoje talenty.

 

jeune homme tenant un ipad

Pracownicy, technicy, przełożeni i menedżerowie

 

Projekt BERTHOUD posiada wiele atutów, które pozwalają stawić czoła wyzwaniom stawianym przez społeczeństwo oraz odnaleźć się na rynkach przyszłościowych: marka jest rozpoznawana i wzmacniana autentycznymi wartościami, zoptymalizowanymi narzędziami przemysłowymi i sprawdzoną umiejętnością wprowadzania innowacji. Projekt BERTHOUD może i musi liczyć na zaangażowanie osób i ich doświadczenie we wszystkich branżach.

 

Nie wahaj się wysłać do nas spontanicznej aplikacji na następujący adres e-mail: rh@berthoud.com.

 

 

Pracownicy produkcyjni

 

Montaż, składanie, obróbka, cięcie, spawanie, malowanie, elektronika, produkcja i testowanie prototypów, do takich zajęć BERTHOUD regularnie poszukuje pracowników. Wiele ofert pracy jest dostępnych każdego roku oraz w sezonie zimowym.

Chcesz przekazać swoje umiejętności rodzinnym przedsiębiorstwie?

Nie wahaj się wysłać do nas spontanicznej aplikacji na następujący adres e-mail: rh@berthoud.com.

description

Opinie współpracowników

 

Elena

Odpowiedzialna za dział handlowy współpracujący z Ukrainą

"Praca w BERTHOUD oznacza uczestniczenie w rozwoju międzynarodowego lidera w prawdziwej, dynamicznej firmie rodzinnej. To oznacza również współpracę z sympatycznymi kolegami, od najstarszych pracowników po najmłodszych!"

 

Lucas

Odpowiedzialny za pokazy maszyn

"Praca w BERTHOUD jest dla mnie okazją do pracy w dynamicznym środowisku, które nieustannie ewoluuje, w którym pomysły nie są tylko "pomysłami", ale konkretnymi projektami."

témoignages d'employés berthoud Elena responsable commerciale et Lucas responsable des démonstrations