Dołącz do BERTHOUD ! Dołącz do BERTHOUD ! Dołącz do odpowiedzialnej i dynamicznej firmy, która oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego dzięki różnorodności zawodów i rozwojowi międzynarodowemu. Oznacza to pełne uczestniczenie w strategii firmy, która wspisuje się w ewolucję rynków przediębiorstwa. J

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
offres d'emploi BERTHOUD une grande diversité de métiers

 

Dołącz do BERTHOUD !

 Dołącz do odpowiedzialnej i dynamicznej firmy, która oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego dzięki różnorodności zawodów i rozwojowi międzynarodowemu. Oznacza to pełne uczestniczenie w strategii firmy, która wspisuje się w ewolucję rynków przediębiorstwa. Jesteśmy firmą, która łączy społeczeństwo na planie globalnym i jest świadomą potrzeby ochrony naszej planety i szacunku dla ludzi. Jesteśmy firmą, w której klienci, dystrybutorzy i pracownicy BERTHOUD dzielą takie same wymagania w zakresie jakości, różnorodności i innowacyjności. 

Z siedzibą w Belleville w sercu francuskiego regionu Beaujolais, siedziba firmy BERTHOUD oferuje uprzywilejowane środowisko pracy, dynamiczne i międzynarodowe dla swoich 200 pracowników. Regularnie rekrutujemy osoby z umiejętnościami z zakresu badań i rozwoju, projektowania, marketingu i komunikacji, produkcji, sprzedaży, a także naszych usług wsparcia HR, IT, logistyki, zakupów czy finansów. Berthoud wspiera również swoich pracowników poprzez programy integracyjne, szkolenia i zarządzanie potencjałem, który pozwalają każdemu wyrazić swoje talenty.

 

jeune homme tenant un ipad

Pracownicy, technicy, przełożeni i menedżerowie

 

Projekt BERTHOUD posiada wiele atutów, które pozwalają stawić czoła wyzwaniom stawianym przez społeczeństwo oraz odnaleźć się na rynkach przyszłościowych: marka jest rozpoznawana i wzmacniana autentycznymi wartościami, zoptymalizowanymi narzędziami przemysłowymi i sprawdzoną umiejętnością wprowadzania innowacji. Projekt BERTHOUD może i musi liczyć na zaangażowanie osób i ich doświadczenie we wszystkich branżach.

 

Pracownicy produkcyjni

 

Montaż, składanie, obróbka, cięcie, spawanie, malowanie, elektronika, produkcja i testowanie prototypów, do takich zajęć BERTHOUD regularnie poszukuje pracowników. Wiele ofert pracy jest dostępnych każdego roku oraz w sezonie zimowym.

Stażyści, pracownicy sezonowi

W BERTHOUD od razu stajesz się kluczowym członkiem naszych zespołów.

Niezależnie od dziedziny, która Państwa interesuje, regularnie oferujemy wysokiej jakości staże i praktyki, które pozwalają odkryć świat pracy w firmie rodzinnej, obecnej na planie międzynarodowym i zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenie. Będziesz zaangażowany w prowadzenie wielu projektów, a Twój menedżer zapewni Ci wszelką potrzebną pomoc. Co roku przyjmujemy do firmy kilkunastu stażystów na każdy poziom szkolenia.

Każdy stażysta ma wyznaczonego opiekuna w firmie, który wspomaga go podczas pracy w BERTHOUD.

description

Opinie współpracowników

 

témoignages d'employés berthoud Elena responsable commerciale et Lucas responsable des démonstrations