BERTHOUD - Seria DARK

Seria DARK Seria DARK DARK jest prawdziwym terytorium dziedzictwa umiejętności BERTHOUD oraz najbardziej innowacyjnych i obiecujących technologii przyszłościowych. Tworzy eleganckie zerwanie ze stylem z przeszłości i jest wektorem technologii Berthoud dla najbardziej wymagających użytkowników. Wcześniej znany z opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR styl i kolor DARK, BERTHOUD wprowadziło do opryskiwaczy VANTAGE, nowych opryskiwaczy przyczepianych. Poza Stylem , DARK charakteryzuje się 2 zaletami: DARK Confort : prowadzenie dające przyjemność

titre de la fenêtre 

Seria DARK

DARK  jest prawdziwym terytorium dziedzictwa umiejętności BERTHOUD oraz najbardziej innowacyjnych i obiecujących technologii przyszłościowych. Tworzy eleganckie zerwanie ze stylem z przeszłości i jest wektorem technologii Berthoud dla najbardziej wymagających użytkowników.

Wcześniej znany z opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR styl i kolor DARK, BERTHOUD wprowadziło do opryskiwaczy VANTAGE, nowych opryskiwaczy przyczepianych.

Poza Stylem,  DARK charakteryzuje się 2 zaletami:

DARK Confort : prowadzenie dające przyjemność

Wyposażenia maksymalizują komfort w czasie pracy :

-    Opryskiwacz daje się łatwo prowadzić, wszystko jest w zasięgu ręki i pod okiem dzięki blokowi zaworowemu DUALELEC,

-    Zoptymalizowana jakość oprysku dzięki ciągłemu obiegowi cieczy połączonemu z antykapaczami pneumatycznymi,

-    Zestaw do mycia zewnętrznego ułatwia umycie opryskiwacza na polu, po każdym zabiegu.

DARK Privilege : Bądź spokojny, skup się na jeździe​

W gospodarstwie rolnym opryskiwacz jest najczęściej wykorzystywaną maszyną w ciągu roku. Jest gwarancją rozmieszczenia produktów fitosanitarnych, które wpływają na uzyskanie wydajności z uprawy.
Poza tym, oprysk musi być przeprowadzony w ściśle określonym terminie, awaria maszyny nie może mieć ciężkiego wpływu na prowadzenie uprawy i rentowność ekonomiczną przedsiębiorstwa.

Pakiet Dark Privilege został przygotowany, aby zapewnić spokój podczas użytkowania Państwa maszyny. Charakteryzuje się dwoma poziomami usług :

DARK Privilege * :

Pakiet składający się ze Smart & Go Premium : Pierwsze uruchomienie ze wsparciem technika BERTHOUD a następnie jego wizyta w sezonie pracy, aby doprecyzować ustawienia opryskiwacza i odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych klientów. 

DARK Privilege ** :

Pakiet, w którego skład wchodzą Smart & Go Premium oraz rozszerzenie Gwarancji.

 

VANTAGE //// DARK

2800 - 3500 - 4300 - 5500 - 6700l

RAPTOR //// DARK

3200 - 4200 - 5200l

RAPTOR AS //// DARK

4200 - 5200l

RAPTOR FC //// DARK

4200 - 5200l