Opryskiwacze do winnic Opryskiwacze do pracy w winnicach Konstrukcja naszych opryskiwaczy, przeznaczonych do pracy w winnicach, jest uwieńczeniem ponad 120 lat doświadczenia w opryskach. Firma BERTHOUD proponuje teraz jedną z najszerszych gam opryskiwaczy na rynku do pielęgnacji winorośli, odpowiadając na różne konfiguracje winnic: szeroką winorośl, pośrednie pnącza i wąskie winorośle. Nasze opryskiwacze zawieszane, półzawieszane, przyczepiane i komorowe zostały tak zaprojektowane, aby połączyć zwartą konstrukcję i innowacyjność, aby zoptymalizować wydajność przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu pracy i optymalną jakości oprysku.

titre de la fenêtre 

Opryskiwacze do pracy w winnicach

 

Konstrukcja naszych opryskiwaczy, przeznaczonych do pracy w winnicach, jest uwieńczeniem ponad 120 lat doświadczenia w opryskach. Firma BERTHOUD proponuje teraz jedną z najszerszych gam opryskiwaczy na rynku do pielęgnacji winorośli, odpowiadając na różne konfiguracje winnic: szeroką winorośl, pośrednie pnącza i wąskie winorośle. Nasze opryskiwacze zawieszane, półzawieszane, przyczepiane i komorowe zostały tak zaprojektowane, aby połączyć zwartą konstrukcję i innowacyjność, aby zoptymalizować wydajność przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu pracy i optymalną jakości oprysku.

Dostępne zbiorniki są o pojemności od 200 do 3000 l, SPEEDAIR lub SUPAIR, z przystawkami do oprysku składanymi ręcznie lub hydraulicznie, dostępne są belki ABB składane ręcznie lub teleskopowe, możliwy jest oprysk z wykorzystaniem pneumatyki lub oprysk strumieniowy... BERTHOUD, to kompletny asortyment, który oferuje szeroki wybór rozwiązań stanowiących odpowiedź na każdą z Państwa potrzeb.

 

Szczudłowe