Informacje prawne Przetwarzanie danych osobowych : nasze zaangażowanie Poniżej znajdą Państwo nasze zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych. Ten tekst ma na celu przekazanie informacji, w jaki sposób korzystamy z tych danych i jak należy postępować, jeśli chcą Państwo dokonać zmiany.

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS

Informacje prawne

Przetwarzanie danych osobowych : nasze zaangażowanie

Poniżej znajdą Państwo nasze zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych. Ten tekst ma na celu przekazanie informacji, w jaki sposób korzystamy z tych danych i jak należy postępować, jeśli chcą Państwo dokonać zmiany.

1- Charakter zebranych danych osobowych

Informacje, które zbieramy, pochodzą z dobrowolnej rejestracji Państwa danych, dzięki czemu mogą Państwo otrzymywać od nas informacje.

2- Co robimy z tymi danymi ?

Informacje, które nam Państwo przekazują, nigdy nie są przekazywane stronom trzecim. Państwa dane są ściśle wykorzystywane do wysyłania wewnętrznych wiadomości e-mail i mailingowych. Nigdy nie używamy Państwa kontaktów do wysyłania wiadomości od potencjalnych partnerów biznesowych. Ponadto mogą Państwo w dowolnym momencie powiadomić nas, że nie chcą już otrzymywać od nas informacji za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Zgodnie z ustawą z dnia 6 stycznia 1978 r. o ochronie danych mają Państwo również prawo do dostępu, poprawiania, modyfikowania i usuwania danych Państwa dotyczących. Mogą Państwo skorzystać z tego prawa, przesyłając nam swoje zmiany za pośrednictwem formularza kontaktowego.