Zintegrowana obsługa nowego opryskiwacza zawieszanego HERMES Opryskiwacz zawieszany HERMES wyróżnia się przejrzystą i praktyczną budową oraz nową generacją konstrukcji belki do oprysku ALSR koncepcji BERTHOUD, oferując zwarte wymiary gabarytowe i stabilność w pracy. Ponadto HERMES jest wyposażony w ekskluzywne innowacje, które zapewniają operatorowi niezrównany komfort i bezpieczeństwo, takie jak nowy opatentowany panel sterujący EcoMatic. Zawory funkcyjne są bezpośrednio zintegrowane z obudową pompy, aby zmniejszyć ilość martwych objętości i ułatwić użytkowanie o

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
Aktualności

Zintegrowana obsługa nowego opryskiwacza zawieszanego HERMES

16.01.2018

Opryskiwacz zawieszany HERMES wyróżnia się przejrzystą i praktyczną budową oraz nową generacją konstrukcji belki do oprysku ALSR koncepcji BERTHOUD, oferując zwarte wymiary gabarytowe i stabilność w pracy.

Ponadto HERMES jest wyposażony w ekskluzywne innowacje, które zapewniają operatorowi niezrównany komfort i bezpieczeństwo, takie jak nowy opatentowany panel sterujący EcoMatic. Zawory funkcyjne są bezpośrednio zintegrowane z obudową pompy, aby zmniejszyć ilość martwych objętości i ułatwić użytkowanie opryskiwacza.

Opryskiwacze są dostępne w 3 pojemnościach (800, 1000 i 1200 litrów) z belkami o szerokościach roboczych 15, 16 i 18 metrów. HERMES uzupełnia asortyment zawieszanych opryskiwaczy BERTHOUD: ALTO (300, 400 600 i 800 litrów) i ELYTE (1000, 1200 i 1600 litrów).

Celem uzyskania dodatkowych informacji oraz odnośnie możliwości przetestowania maszyny, prosimy o skontaktowanie się z przedstawicielem regionalnym BERTHOUD klikając TUTAJ.