SMART&GO świętuje swój 1 rok!

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
Aktualności

SMART&GO świętuje swój 1 rok!

15.03.2015

 

 

Ta nowa usługa, wprowadzona na rynek w lutym 2014 roku, umożliwia dostarczanie użytkownikom pomocy dostosowanej do potrzeb, niezależnie od tego jaka będzie to uprawa: winorośli, drzew czy pól oraz niezależnie od modelu opryskiwacza: zawieszanego, przyczepianego lub samojezdnego.

Subskrybując tę ​​usługę u swojego dealera w momencie zakupu opryskiwacza BERTHOUD, użytkownik zyskuje spersonalizowaną pomoc przy pierwszym uruchomieniu swojego opryskiwacza. Technik BERTHOUD wraz z pracownikiem dystrybutora opryskiwaczy udaje się bezpośrednio do siedziby użytkownika, po dostawie opryskiwacza. W trakcie spotkania następuje wyjaśnienie funkcji opryskiwacza oraz sposobu jego regulacji, kalibracji, obsługi sekcji oprysku, konserwacji opryskiwacza, obsługi urządzeń elektroniczych i wprowadzenia dobrych praktyk w oprysku.

Na koniec przeprowadzany jest pełny test funkcjonalności opryskiwacza przed dostarczeniem wszystkich niezbędnych wyjaśnień dotyczących dobrego użytkowania maszyny (codzienne użytkowanie, konserwacja, przechowywanie w okresie zimowym).