Nowy VANTAGE otrzymał trofeum "Maszyna roku 2017" Na targach rolniczych SIMA 2017 cały zespół BERTHOUD otrzymał nagrodę "Maszyna roku 2017" w kategorii „Oprysk” . VANTAGE jest bardzo zaawansowanym opryskiwaczem. Wybrany „Maszyną roku 2017” w kategorii „Oprysk”, ten nowy przyczepiany opryskiwacz charakteryzuje się oryginalnym wyglądem i wyróżnia się spośród innych modeli opryskiwaczy przyczepianym swoim kolorem i stylem, określanym jako DARK. VANTAGE ma w sobie to wszystko, co jest fundamentem marki: amortyzację osi ACTIFLEX II, regulację zaworów DUALMATIC i wersję DUALELEC z siln

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
Aktualności

Nowy VANTAGE otrzymał trofeum "Maszyna roku 2017"

15.01.2018

Na targach rolniczych SIMA 2017 cały zespół BERTHOUD otrzymał nagrodę "Maszyna roku 2017" w kategorii „Oprysk”.

VANTAGE jest bardzo zaawansowanym opryskiwaczem. Wybrany „Maszyną roku 2017” w kategorii „Oprysk”, ten nowy przyczepiany opryskiwacz charakteryzuje się oryginalnym wyglądem i wyróżnia się spośród innych modeli opryskiwaczy przyczepianym swoim kolorem i stylem, określanym jako DARK. VANTAGE ma w sobie to wszystko, co jest fundamentem marki: amortyzację osi ACTIFLEX II, regulację zaworów DUALMATIC i wersję DUALELEC z silnikiem elektrycznym oraz belki polowe do oprysku BERTHOUD.
Opryskiwacz stanowi odpowiedź dla klientów poszukujących rozwiązania oprysku "na miarę", dostosowanego do ich gospodarstwa i upraw.
Daje również dostęp do technologii ISOBUS.

Fundamenty BERTHOUD w seryjnym wyposażeniu​
Opryskiwacz VANTAGE dziedziczy silną osobowość opryskiwaczy przyczepianych BERTHOUD. Dzięki swojemy nisko osadzonemu punktowi ciężkości i kształtowi zbiornika zachowuje kompaktowe proporcje, a to daje zwrotność i stabilność zarówno na drodze jak i na polu. Naturalnie, ograniczone są również resztki pozostającej cieczy. Wraz z tymi nowymi liniami, VANTAGE pokazuje jasno swój charakter: jest opryskiwaczem w pełni wyposażonym dla łatwej i komfortowej obsługi. Wykorzystuje wszystkie atuty, które brały udział w uzyskaniu sukcesu gamy: sprawdzone wyposażenia, takie jak pompa OMEGA, amortyzacja osi ACTIFLEX II i prostota przeprowadzania ustawień za pomocą panelu obsługowego BERLOGIC.

 

Udany projekt - połączenie dynamiki i solidności.

Konstrukcja opryskiwacza VANTAGE łączy w sobie kompaktowość maszyny ze zintegrowanymi podzespołami oraz ergonomię ułatwiającą dostęp do podzespołów opryskiwacza. Wszystkie osłony zostały zaprojektowane w technologii RIM (Reaction Injection Moulding - Tworzywo sztuczne o bardzo dużej wytrzymałości), więc w celu zapewnienia optymalnej ochrony funkcji opryskiwacza (zbiornik, blok zaworowy, ...).

Oryginalna osobowość opryskiwacza BERTHOUD VANTAGE znajduje również odzwierciedlenie w jej stylu. Połączenie koloru DARK w seryjnym wyposażeniu (znanego już z serii opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR AS) i smukłej, wydłużonej linii zbiornika głównego, nadaje temu przyczepianemu opryskiwaczowi sportowy, techniczny wygląd z nisko osadzonym środkiem ciężkości.

 

4-gwiazdkowy serwis
Opryskiwacz VANTAGE (podobnie jak cała seria w wersji DARK)potwierdza swój styl oraz wyróżnia się jeszcze bardziej dzięki ofercie serwisowej PREMIUM DARK, specjalnie przygotowanej dla najbardziej wymagających klientów, oferta zawiera: :
- SMART & GO Premium,
- Wydłużoną gwarancję na niektóre podzespoły opryskiwacza,
- Pakiet wyposażenia opcjonalnego

Wraz z tym modelem, BERTHOUD angażuje sie po stronie swoich klientów w coraz bardziej efektywną obsługę i zapewnia optymalną wydajność w pracy.