Nowa współpraca z Trimble Te rozwiązania zostaną wprowadzone do cennika BERTHOUD i będą więc dostępne dla sieci dystrybucyjnej. Montaż, uruchomienie i szkolenie ostatecznego klienta, podobnie jak serwis posprzedażny będą zapewnione przez TRIMBLE, za pośrednictwem ekskluzywnej sieci. Dla BERTHOUD dodanie gamy produktów TRIMBLE do swojego cennika otwiera nowe perspektywy w zakresie międzynarodowego rozwoju i zaoferowanie obsługi o wysokiej jakości, którą francuski konstruktor chce zaoferować swoim klientom wraz z komplektym pakietem funkcji związanych z GPS. Współpraca ze światowym liderem i specjalistą w technologiach GPS umożliwia towarzyszenie naszej sieci i ostatecznym klientom we wprowadzaniu zaawansowanych technologii i łatwiejsze ich uruchomienie. Taki portfel « produktów » dopełnia ofertę E-TECH znajdującą się już w cenniku BERTHOUD (nawigacja + rozłączanie sekcji).

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
Aktualności

Nowa współpraca z Trimble

14.06.2016

Te rozwiązania zostaną wprowadzone do cennika BERTHOUD i będą więc dostępne dla sieci dystrybucyjnej. Montaż, uruchomienie i szkolenie ostatecznego klienta, podobnie jak serwis posprzedażny będą zapewnione przez TRIMBLE, za pośrednictwem ekskluzywnej sieci. Dla BERTHOUD dodanie gamy produktów TRIMBLE do swojego cennika otwiera nowe perspektywy w zakresie międzynarodowego rozwoju i zaoferowanie obsługi o wysokiej jakości, którą francuski konstruktor chce zaoferować swoim klientom wraz z komplektym pakietem funkcji związanych z GPS. Współpraca ze światowym liderem i specjalistą w technologiach GPS umożliwia towarzyszenie naszej sieci i ostatecznym klientom we wprowadzaniu zaawansowanych technologii i łatwiejsze ich uruchomienie.

Taki portfel « produktów » dopełnia ofertę E-TECH znajdującą się już w cenniku BERTHOUD (nawigacja + rozłączanie sekcji).

Równolegle BERTHOUD kontynuuje swój rozwój kompatybilności z innymi dostawcami technologii GPS w zakresie rozłączania sekcji i zmiennego dawkowania. Dzisiaj rozwiązania takich producentów jak JOHN DEERE, TOPCON, AG LEADER, TEEJET, SATPLAN… mogą być podłączone do konsoli regulacyjnych BERTHOUD za pośrednictwem przewodu lub ISOBUS…