Nowa linia telefoniczna i logistyczna BERTHOUD ogłasza dzisiaj otwarcie nowego centrum telefonicznego i logistycznego w sezonie dla sieci dystrybutorów. Dbając o obsługę klienta BERTHOUD [Części i Akcesoria] umożliwia dystrybutorom składanie zamówień od poniedziałku do piątku do godziny 16:00, aby zagwarantować przygotowanie i wysyłkę paczki do odbioru przed godz. 10.00 lub przed godziną 13 następnego dnia, w zależności od opcji wybranej podczas składania zamówienia. Firma BERTHOUD oferuje teraz możliwość przetwarzania wszystkich zamówień części zamiennych i akcesoriów od francuskich dystrybutorów od 8:00 do 18:30 w dni powszednie bez przerwy i w sobotę rano od 8:00 do 12:00. Zamówienia mogą być rejes

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
Aktualności

Nowa linia telefoniczna i logistyczna

18.01.2017

BERTHOUD ogłasza dzisiaj otwarcie nowego centrum telefonicznego i logistycznego w sezonie dla sieci dystrybutorów.

Dbając o obsługę klienta BERTHOUD [Części i Akcesoria] umożliwia dystrybutorom składanie zamówień od poniedziałku do piątku do godziny 16:00, aby zagwarantować przygotowanie i wysyłkę paczki do odbioru przed godz. 10.00 lub przed godziną 13 następnego dnia, w zależności od opcji wybranej podczas składania zamówienia. Firma BERTHOUD oferuje teraz możliwość przetwarzania wszystkich zamówień części zamiennych i akcesoriów od francuskich dystrybutorów od 8:00 do 18:30 w dni powszednie bez przerwy i w sobotę rano od 8:00 do 12:00. Zamówienia mogą być rejestrowane i wysyłane tego samego wieczoru w celu dostarczenia przed 10 rano lub 1 po południu. Ta nowa organizacja będzie skuteczna w szczytowym okresie oprysków od kwietnia do czerwca.

 

Taki nowy przedział czasowy jest częścią polityki firmy w zakresie satysfakcji i usług, która umacnia jej wiodącą pozycję na francuskim rynku opryskiwaczy. Dzięki takim trwałym rozwiązaniom BERTHOUD oferuje swoim sprzedawcom spersonalizowaną reakcję, bliższą ich oczekiwaniom, tak aby rozwiązywanie problemów z opryskiwaczem było zawsze łatwiejsze i bardziej płynne.