Gdy BERTHOUD spotyka świat Freestyle Pierwotny pomysł, zainicjowany w kwietniu 2017 r. przez magazyn Entraid’ polegał na budowie rolniczej farmy śnieżnej, w którym znajdą się opryskiwacz samojezdny, ładowarka teleskopowa i platforma ze słomą... Dodajmy do tego krowy, kozy i konie, aby stworzyć film, jakiego nigdy nie widziano w świecie Freestyle, w świecie narciarstwa i branży rolniczej. FARMA, czyli jak połączyć freestyle z sosem farmerskim. Film ten, „The Farm”, wykonany przy wsparciu profesjonalnego narciarza i członka francusk

titre de la fenêtre 
 Isanet CMS
Aktualności

Gdy BERTHOUD spotyka świat Freestyle

16.01.2018

Pierwotny pomysł, zainicjowany w kwietniu 2017 r. przez magazyn Entraid’ polegał na budowie rolniczej farmy śnieżnej, w którym znajdą się opryskiwacz samojezdny, ładowarka teleskopowa i platforma ze słomą... Dodajmy do tego krowy, kozy i konie, aby stworzyć film, jakiego nigdy nie widziano w świecie Freestyle, w świecie narciarstwa i branży rolniczej. FARMA, czyli jak połączyć freestyle z sosem farmerskim.

Film ten, „The Farm”, wykonany przy wsparciu profesjonalnego narciarza i członka francuskiego zespołu Slopestyle, miał swoją premierę 6 października, w Annecy, z okazji festiwalu High Five 2017 Annecy. Była to doskonała okazja dla tej niewielkiej produkcji, aby przyczynić się do poprawy wizerunku sektora rolnego i do komunikacji w sprawie wzajemnej pomocy w sektorze rolnym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu THE FARM klikając TUTAJ lub odwiedzając stronę internetową: www.entraid.com.