Seria DARK Seria DARK DARK jest prawdziwym terytorium dziedzictwa umiejętności BERTHOUD oraz najbardziej innowacyjnych i obiecujących technologii przyszłościowych. Tworzy eleganckie zerwanie ze stylem z przeszłości i jest wektorem technologii Berthoud dla najbardziej wymagających użytkowników. Wcześniej znany z opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR styl i kolor DARK, BERTHOUD wprowadziło do opryskiwaczy VANTAGE, nowych opryskiwaczy przyczepianych. Poza Stylem , DARK charakteryzuje komfortem w czasie pracy: - Opryskiwacz daje się łatwo prowadzić, wszystko jest w zasięgu ręki i pod okiem dzięki blokowi zaworowemu DUALELEC, - Zoptymalizowana jak

titre de la fenêtre 

Seria DARK

DARK  jest prawdziwym terytorium dziedzictwa umiejętności BERTHOUD oraz najbardziej innowacyjnych i obiecujących technologii przyszłościowych. Tworzy eleganckie zerwanie ze stylem z przeszłości i jest wektorem technologii Berthoud dla najbardziej wymagających użytkowników.

Wcześniej znany z opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR styl i kolor DARK, BERTHOUD wprowadziło do opryskiwaczy VANTAGE, nowych opryskiwaczy przyczepianych.

Poza Stylem, DARK charakteryzuje komfortem w czasie pracy:

-    Opryskiwacz daje się łatwo prowadzić, wszystko jest w zasięgu ręki i pod okiem dzięki blokowi zaworowemu DUALELEC,

-    Zoptymalizowana jakość oprysku dzięki ciągłemu obiegowi cieczy połączonemu z antykapaczami pneumatycznymi,

-    Zestaw do mycia zewnętrznego ułatwia umycie opryskiwacza na polu, po każdym zabiegu.

 

 

VANTAGE //// DARK

2800 - 3500 - 4300 - 5500 - 6700l

RAPTOR //// DARK

3200 - 4200 - 5200l

RAPTOR AS //// DARK

4200 - 5200l