Belka EKTAR RI Maszyny | Wyposażenie BELKA EKTAR RI Belka EKTAR AS jest belką montowaną z przodu opryskiwacza, wykonana z aluminium, o szerokościach roboczych 36 do 42 m, specjalnie zaprojektowana dla opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR AS. Jest całkowita szerokość po złożeniu wynosi 2,55 m i umożliwia jazdę po drodze z prędkością 40 km/h. Dodatkowo, belka charakteryzuje się znakomitą solidnością, dzieki jest trójkątnej strukturze. Sterowanie ruchami belki odbywa s

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażenieBELKA EKTAR RI

Belka EKTAR AS jest belką montowaną z przodu opryskiwacza, wykonana z aluminium, o szerokościach roboczych 36 do 42 m, specjalnie zaprojektowana dla opryskiwaczy samojezdnych RAPTOR AS. Jest całkowita szerokość po złożeniu wynosi 2,55 m i umożliwia jazdę po drodze z prędkością 40 km/h. Dodatkowo, belka charakteryzuje się znakomitą solidnością, dzieki jest trójkątnej strukturze.

Sterowanie ruchami belki odbywa się za pomocą elektrorozdzielaczy (ED) z kabiny pojazdu. "Wyzerowanie" zmiennej geometrii i korekcji przechylenia belki znajdują się w wyposażeniu seryjnym.

Belka EKTAR AS jest wyposażona w zawieszenie typu wahadłowego, oferując w ten sposób duże okno pola widzenia dla operatora. Belka jest również wyposażona w układ chroniący przed ruchami przód - tył (jednocześnie na ruchomiej ramie i na każdym siłowniki składającym ramiona główne) oraz w układ amortyzujący dający jej bardzo dobre zachowanie na pochyłym terenie oraz podczas pokonywania zakrętów. 

 
Szerokość robocza 36 - 38 - 40 - 42 m
Zawieszenie belki Wahadłowe
Rozkładanie / Składanie belki Hydrauliczne
Typ belki Aluminiowa
Liczba ramion 2
Struktura ramion belki Trójkątna