Belka EKTAR B3 Maszyny | Wyposażenie BELKA EKTAR B3 Belka EKTAR B3 posiada układ składania z 3 ramionami aluminiowymi dla zmniejszenia całkowitych rozmiarów gabarytowych. Belka jest wyposażona w solidną i zwartą strukturę "POMMIER" oraz w zawieszeni

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażenieBELKA EKTAR B3

 

Belka EKTAR B3 posiada układ składania z 3 ramionami aluminiowymi dla zmniejszenia całkowitych rozmiarów gabarytowych. Belka jest wyposażona w solidną i zwartą strukturę "POMMIER" oraz w zawieszenie wahadłowo-osiowe. Zawieszenie osiowe (Axiale) umożliwia uzyskanie znakomitej stabilności pionowej, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów oraz bardzo dobre zachowanie się na pochyłym terenie dzięki zawieszeniu na centralnej osi. Natomiast zawieszenie wahadłowe zapewnia bardzo dobre zachowanie belki na płaskim terenie z koleinami i pozwala zachować pozycję poziomą belki. Przejście z zawieszenia osiowego na wahadłowo-osiowe jest przeprowadzane z kabiny ciągnika poprzez sterowanie blokadą układu wahadłowego.

Belka EKTAR B3 posiada strukturę belki w kształcie litery "L", chroniącą przewody, głowice rozpylaczy i rozpylacze, oraz ramiona zewnętrzne składane w 3 płaszczyznach. Belka jest również wyposażona w układ zapobiegania ruchom belki przód – tył oraz zabezpieczający ruchomą ramę i siłowniki składające główne ramiona. 

Belka jest seryjnie wyposażona w korekcję przechylenia i zmienną geometrię. Sterowanie ruchami belki odbywa się zapomocą elektrorozdzielaczy (ED) z kabiny ciągnika. "Wyzerowanie" zmiennej geometrii i korekcja przechylenia belki znajdują się w wyposażeniu seryjnym.

 

Szerokość robocza 36 - 38 - 39 - 40 - 42 - 44 m
Zawieszenie belki Wahadłowo-osiowe
Rozkładanie / składanie belki Hydrauliczne
Typ belki Ramiona z aluminium, przebugy belki stalowe
Liczba ramion belki 3
Struktura ramion belki W kształcie litery "L"