Belka EKTAR B2 Maszyny | Wyposażenie BELKA EKTAR B2 Belka EKTAR B2 (z 2 ramionami aluminiowymi) jest dostępna w wersji 36, 38, 40 i 42 m oraz posiada strukturę trójkątną. Belka jest jednak seryjnie wyposażona w zawieszenie wahadłowo-osiowe. Zawieszenie Axiale umożliwia uzyskanie znakomitej stabilności pionowej, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów oraz bardzo dobre zachowanie się na pochyłym

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażenieBELKA EKTAR B2

 

Belka EKTAR B2 (z 2 ramionami aluminiowymi) jest dostępna w wersji 36, 38, 40 i 42 m oraz posiada strukturę trójkątną. Belka jest jednak seryjnie wyposażona w zawieszenie wahadłowo-osiowe. Zawieszenie Axiale umożliwia uzyskanie znakomitej stabilności pionowej, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów oraz bardzo dobre zachowanie się na pochyłym terenie dzięki zawieszeniu na centralnej osi. Natomiast zawieszenie wahadłowe zapewnia bardzo dobre zachowanie belki na płaskim terenie z koleinami i pozwala zachować pozycję poziomą belki. Przejście z zawieszenia osiowego na wahadłowo-osiowe jest przeprowadzane z kabiny ciągnika poprzez sterowanie blokadą układu wahadłowego.

Przeguby belki EKTAR B2 posiadają duże wymiary, są wykonane ze stali zapewniając w ten sposób zablokowanie przegubu podczas pracy. Siłowniki rozkładające belkę pracują z "wsuniętymi tłoczyskami", gdy belka jest rozłożona, co daje całemu zestawowi znakomitą solidność.

Belka jest seryjnie wyposażona w korekcję przechylenia i zmienną geometrię. Sterowanie ruchami belki odbywa się zapomocą elektrorozdzielaczy (ED) z kabiny ciągnika. "Wyzerowanie" zmiennej geometrii i korekcja przechylenia belki znajdują się w wyposażeniu seryjnym.

 

Szerokość robocza 36 - 38 - 40 - 42 m
Zawieszenie belki Wahadłowo-osiowe
Rozkładanie / składanie belki Hydrauliczne
Typ belki Ramiona z aluminium, przeguby belki stalowe
Liczba ramion belki 2
Struktura ramion belki Trójkątna