Belka AXIALE 36 - 38m Maszyny | Wyposażenie BELKA AXIALE 36-38m W wersji 36 i 38 m, belka AXIALE (z 2 ramionami stalowymi) posiada również strukturę trójkątną. Belka jest jednak seryjnie wyposażona w zawieszenie wahadłowo-osiowe. Zawieszenie osiowe (Axiale) umożliwia uzyskanie znakomitej stabilności pionowej, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętó

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażenieBELKA AXIALE 36-38m

 

W wersji 36 i 38 m, belka AXIALE (z 2 ramionami stalowymi) posiada również strukturę trójkątną. Belka jest jednak seryjnie wyposażona w zawieszenie wahadłowo-osiowe. Zawieszenie osiowe (Axiale) umożliwia uzyskanie znakomitej stabilności pionowej, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów oraz bardzo dobre zachowanie się na pochyłym terenie dzięki zawieszeniu na centralnej osi. Natomiast zawieszenie wahadłowe zapewnia bardzo dobre zachowanie belki na płaskim terenie z koleinami i pozwala zachować pozycję poziomą belki. Przejście z zawieszenia osiowego na wahadłowo-osiowe jest przeprowadzane z kabiny ciągnika poprzez sterowanie blokadą układu wahadłowego.

Belka jest seryjnie wyposażona w korekcję przechylenia i zmienną geometrię. Sterowanie ruchami belki odbywa się zapomocą elektrorozdzielaczy (ED) z kabiny ciągnika. "Wyzerowanie" zmiennej geometrii i korekcja przechylenia belki znajdują się w wyposażeniu seryjnym.

Szerokość robocza 36-38m
Zawieszenie belki Wahadłowo-osiowe
Rozkładanie / składanie belki Hydrauliczne
Typ belki Stalowa
Liczba ramion belki 2
Struktura ramion belki Trójkątna