Belka AXIALE 24 - 33m Maszyny | Wyposażenie BELKA AXIALE 24 - 33m Belka AXIALE (z 2 ramionami stalowymi) oferuje wyjątkową stabilność pionową , zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów i bardzo dobre zachowanie na terenach pochyłych dzięki swojemy zawieszeniu na centralnej osi. Zapewnia kopiowanie nierów

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażenieBELKA AXIALE 24 - 33m

 

Belka AXIALE (z 2 ramionami stalowymi) oferuje wyjątkową stabilność pionową, zwłaszcza podczas pokonywania zakrętów i bardzo dobre zachowanie na terenach pochyłych dzięki swojemy zawieszeniu na centralnej osi. Zapewnia kopiowanie nierównomierności podłoża bez interwencji operatora. Belka jest zamontowana na centralnej osi blisko środka ciężkości. Utrzymanie równowagi i zbieżności belki w stosunku do osi jest zapewnione przez 4 sprężyny w wersji 24 i 28 m oraz przez 6 sprężyn w wersji 30, 32 i 33 m. Szkodliwe wstrząsy są wytłumiane przez 2 amortyzatory.

Belka jest również wyposażona w niezależny układ chroniący przed ruchami belki przód-tył za pomocą podkładki poliuretanowej. Ten układ umożliwia zamortyzowanie ruchów poziomych w fazie przyspieszania i hamowania maszyny, aby ochronić strukturę belki.

Elektryczne sterowanie ruchami belki (ED) stanowi również jej wyposażenie.

Belka AXIALE posiada strukturę trójkątną, która umożliwia jej pracę na dużej prędkości. Belka jest bardzo silna w pracy, zwłaszcza dzięki siłownikom, które w pozycji roboczej mają zsunięte tłoczyska, gdy belka jest rozłożona. Pionowy amortyzator z pojemnikiem azotowym jest również zamontowany na siłownikach unoszących. Głowice Quadrix mocujące rozpylacze są chronione od przodu i od tyłu, a ramina zewnętrzne składają się w 3 płaszczyznach.

 

Szerokość robocza 24 - 33m
Zawieszenie belki (Osiowe) Axiale
Rozkładanie / składanie belki Hydrauliczne
Typ belki Stalowa
Liczba ramion belki 2
Struktura ramion belki Trójkątna