Belka KONDOR Maszyny | Wyposażenie BELKA KONDOR Belka KONDOR, belka o mniejszych gabarytach Belka KONDOR jest belką od 32 do 38 m, ze składaniem 3-ramiennym. Jest ona seryjnie wyposażona w zawieszenie osiowe (Axiale) *. Belka jest również wyposażona w układ chroniący belkę przed ruchami przód - tył (ramiona + ruc

titre de la fenêtre 

Maszyny | Wyposażenie BELKA KONDOR

 

Belka KONDOR, belka o mniejszych gabarytach

Belka KONDOR jest belką od 32 do 38 m, ze składaniem 3-ramiennym. Jest ona seryjnie wyposażona w zawieszenie osiowe (Axiale) *.

Belka jest również wyposażona w układ chroniący belkę przed ruchami przód - tył (ramiona + ruchoma rama) za pomocą podkładki poliuretanowej. Sterowanie belką odbywa się za pomocą elektrorozdzielaczy (ED) z kabiny. "Wyzerowanie" zmiennej geometrii i korekcja przechylenia belki znajdują się w wyposażeniu seryjnym.

Belka KONDOR jest belką o dużej wydajności dzięki stalowej strukturze w kształcie litery "L", która zapewnia dobry kompromis między masą belki a jej sztywnością. Głowice rozpylaczy Quadrix są chronione od przodu i od tyłu a ramiona zewnętrzne składają się w 3 płaszczyznach, automatyczny powrót do pozycji odbywa się za pomocą siłownika gazowego. Na ostatnim przegubie została zamocowana ścinana śruba zabezpieczająca dla zabezpieczenia struktury belki w razie uderzenia.

* zawieszenie AXIALE opiera się na zasadzie punktu równowagi najbliższemu środkowi ciężkości belki. Utrzymanie równowagi a przez to zbieżności belki w stosunku do osi opryskiwacza jest zapewnione przez sprężyny. W końcu, szkodliwe wstrząsy są wytłumiane za pomocą dwóch dodatkowych amortyzatorów. Rama zawiera dwa niezależne amortyzatory, po jednym dla każdego ramienia, umożliwiające ograniczenie ruchów przód - tył bleki, zwłaszcza podczas faz przyspieszania i hamowania.

 

Szerokość robocza 32 - 33 - 36 - 38 m
Zawieszenie belki Osiowe (Axiale)
Rozkładanie / składanie belki Hydrauliczne
Typ belki Stalowa
Liczba ramion belki 3
Struktura ramion belki W kształcie litery "L"