Przystawka Vitiflex Maszyny | Wyposażenie PRZYSTAWKA VITIFLEX

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażeniePRZYSTAWKA VITIFLEX

 

 

 

 

Przystawka VITIFLEX, idealna przystawka dla winnic o dużym rozstawie

Ta przystawka jest szczególnie dostosowana do prac w winnicach o różnych szerokościach i w winnicach o dużej szerokości (to najszersza przystawka z dostępnych na ryku dzięki szerokości całkowitej wynoszącej 5,30 m, co umożliwia działkom zbliżenie się do roślin i w ten sposób lepiej osiągnąć cel zewnętrznych rzędów).

Przystawka charakteryzuje się optymalną jakością i precyzją oprysku. Jest wyposażona w działka TWINMIST : podwójny rozdzielacza, duża wysokości pokrycia, jednorodne rozmieszczenie, ograniczone zużycie powietrza, zintegrowana kalibracja Easyflo, łatwe ustawienie (montaż na przegubie kulistym), działka o Ø 110mm podobnie jak dyfuzory AIRMIST DUO lub TRIO : patent BERTHOUD, podwójne zasilanie (ograniczone ryzyko zapchania), montaż na przegubie kulistym, opcjonalnie możliwy jest dyfuzor szerokokątowy.

Przystawka jest łatwia w przestawieniu i elastyczna dzięki ultra kompaktowym wymiarom gabarytowym wraz ze zredukowaną wysokością i szerokością (2,5 m wysokości i 1,6 m szerokości) oraz dzięki niezależnemu rozkładaniu i rozstawom między rzędami (jedna czynność jest konieczna do rozłożenia i rozsunięcia każdego z obu ramion).

Skalowane listwy ułatwiają ustawienie przystawki na pożądaną szerokość.

Ułatwione sterowanie za pomocą 2 rozdzielaczy 2-stronnego działania wystarcza do rozłożenia i rozsunięcia ramion w sposób niezależny i rozłożenia ruchów na prawą/lewą stronę. Istnieje także możliwość opcjonalnego wyposażenia w sterowanie elektrohydrauliczne. 

Do winorośli - od 1,40 do  2,25 m
- Wiele zakresów roboczych jest możliwych w zależności od konfiguracji
Specyfikacja Rozkładanie i rozstaw między rzędami niezależne, uproszczone sterowanie
Łatwość obsługi Elektryczne sterowanie kierunkiem działek zewnętrznych opcjonalnie (Sitélec)