Regulacja EC TRONIC dla Cruisair Maszyny | Wyposażenie REGULACJA EC TRONIC EC Tronic, regulacja DPAE (wydatek proporcjonalny do prędkości roboczej sterowany elektronicznie), specjalnie przygotowana do opryskiwaczy do pracy w winnicach Powstała w op

titre de la fenêtre 

Maszyny| WyposażenieREGULACJA EC TRONIC

 

EC Tronic, regulacja DPAE (wydatek proporcjonalny do prędkości roboczej sterowany elektronicznie), specjalnie przygotowana do opryskiwaczy do pracy w winnicach

Powstała w oparciu o umiejętności BERTHOUD (elektronika BERTHOUD, technologia bus can),  EC Tronic jest regulacją DPAE (wydatek proporcjonalny do prędkości roboczej sterowany elektronicznie) precyzyjną i łatwą w obsłudze oraz stanowi efektywne wsparcie w przeprowadzaniu oprysku.
Pomiar prędkości jest dokonywany na poziomie kół opryskiwacza, co sprawia, że czas reakcji jest bardzo krótki w przypadku zmiany prędkości jazdy, podobnie jak otwieranie i zamykanie sekcji.

Regulacja jest wyposażona w alarm minimalnego i maksymalnego ciśnienia.

W jednej konsoli zebrano cały zestaw funkcji regulacyjnych, obsługi oprysku i belki: kolorowy ekran o dużym rozmiarze, wyświetlanie parametrów oprysku: dawka/ha, prędkość jazdy, prędkość obrotowa napędu W.O.M., ciśnienie. W końcu także joystick e Pilot, bezprzewodowy, umożliwiający obsługę funkcji opryskiwacza na odległość (sekwencyjne odcinanie sekcji oprysku) i funkcji belki. Konsola jest bardzo praktyczna do sprawdzenia ustawień i poprawnego działania opryskiwacza.