EC CONTROL maszyny | Wyposażenie EC CONTROL EC CONTROL, konroler dawki: prosty, precyzyjny i niezawodny Kontroler dawki EC Control umożliwia wyświetlenie głównych parametrów oprysku w czasie przeprowadzania tego zabiegu: dawka/ha, prędkość ja

titre de la fenêtre 

maszyny | WyposażenieEC CONTROL

EC CONTROL, konroler dawki: prosty, precyzyjny i niezawodny

Kontroler dawki EC Control umożliwia wyświetlenie głównych parametrów oprysku w czasie przeprowadzania tego zabiegu: dawka/ha, prędkość jazdy, wydatek, itp. oraz pozwala ustawić ciśnienie z kabiny ciągnika, aby dostosować dawkę/ha w zależności od szerokości oprysku lub prędkości jazdy.

Opcjonalnie, EC Control  może współpracować z czujnikiem ciśnienia i elektrycznym miernikiem poziomu cieczy, umożliwiając w ten sposób odczyt w kabinie ciśnienia i ilości pozostałej w zbiorniku cieczy.

Kontroler EC  Control jest wyposażony w tryb symulacji prędkości jazdy i szerokości roboczej, co umożliwia skorygowanie dawki/ha podczas postoju, bez oprysku.

Pomiar wydatku odbywa się za pomocą elektromagnetycznego przepływomierza. Taki typ przepływomierza nie ulega zabrudzeniu, odczyt jest dokładny mimo upływu czasu i nie wymaga konserwacji.

Pomiar prędkości jazdy odbywa się na jednym z kół opryskiwacza.