Przystawka Vitiflex Maszyny | Wyposażenie PRZYSTAWKA VITIFLEX Przystawka VITIFLEX z hydraulicznym rozkładaniem i ustawianiem rozstawu między rzędami

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażeniePRZYSTAWKA VITIFLEX

 

Przystawka VITIFLEX z hydraulicznym rozkładaniem i ustawianiem rozstawu między rzędami 

Belka oferuje bardzo dużą elastyczność zastosowania. Jest szczególnie przystosowana do wielorzędowych winorośli oraz do winnic o dużej szerokości (amplituda 5,30 m, gdy belka jest maksymalnie rozłożona), co umożliwia zbliżenie działek do wegetacji a w ten sposób lepiej osiągnąć rzędy zewnętrzne.

Ta przystawka charakteryzuje się optymalną jakością i precyzją oprysku. Jest wyposażona w działka TWINMIST i w działka 110 mm na rzędach zewnętrznych (co umożliwia połączenie wysokości pokrycja z penetracją, zwłaszcza na poziomie gron) i w dyfuzory AIRMIST DUO lub TRIO na sąsiednich rzędach. Zarówno dyfuzory jak i działka są zamontowane na przegubie kulistym dla ułatwienia ustawienia. Każdy dyfuzor lub działko są wyposażone w moduł kalibracyjny Easyflo, co umożliwia skalibrowanie wydatku i odcięcie oprysku na poziomie każdego wyjścia. Opcja SITELEC (elektryczne sterowanie ustawieniem działek) ułatwia pracę na zboczach.

Wyposażenie opcjonalne do prysku od strony przeciwnej sąsiednich rzędów umożliwia oprysk na dwóch rzędach plus dwa i pół rzędu w każdym przejeździe wykonując oprysk każdej strony.

Unoszenie na ślizgu umożliwia, w wersji hydraulicznej (opcja, skok 340 lub 500 mm do wyboru), uzyskanie dużego prześwitu pod raminami (do 2,60 m) i mniejszej wysokości transportowej (począwszy od 2,50 m w zależności od podnośnika i rodzaju ogumienia). Szerokość całkowita wynosi 1,65 m po złożeniu przystawki, przystawka Vitiflex posiada więc ultra kompaktowe rozmiary transportowe, co ułatwia przemieszczanie się po drogach publicznych i polnych.

Przystawka Vitiflex jest jednocześnie prosta i praktyczna w obsłudze dzięki swojej kinematyce, która łączy siłownik gazowy służący do rozkładania i siłownik hydrauliczny służący do rozstawiania międzyrzędzia. Rozkładanie i rozstaw między rzędami są niezależne od siebie a to umożliwia łatwą zmianę szerokości (zakres ustawienia od 500 mm). Skalowane listwy ułatwiają ustawienie przystawki na pożądanej szerokości. Dwa rozdzielacze dwustronnego działania wystarczają do rozkładania i rozsuwania ramion w sposób niezależny. Wersja sterowania SEH (Selektor Elektro Hydrauliczny) oraz wersja ED (z elektrorozdzielaczami) są również dostępne opcjonalnie.

Do winorośli Od 1,40 m do 2,25 m (SPEEDAIR) i od 1,80 m do 3m (SUPAIR Evolution)
Wiele zakresów roboczych jest możliwych w zależności od konfiguracji
Do modeli SUPAIR zawieszany, SPEEDAIR zawieszany, TWIST'AIR, WIN'AIR
Specyfikacja

Niezależne rozkładanie i ustawianie rozstawu między rzędami, unoszenie ręczne lub hydrauliczne 340 lub 500 mm, opcja SITELEC (elektryczna regulacja ustawienia działek) opcja oprysku z drugiej strony sąsiednich rzędów.