Belki AB Most teleskopowe i teleskopowe szerokie Maszyny | Wyposażenie BELKI AB MOST teleskopowe Belki AB Most rozsuwane teleskopowo Taka belka oferuje nieporównywalną uniwersalność zastosowania

titre de la fenêtre 

Maszyny | WyposażenieBELKI AB MOST teleskopowe

 

Belki AB Most rozsuwane teleskopowo

Taka belka oferuje nieporównywalną uniwersalność zastosowania. Dysponuje szerokim zakresem rozsuwu teleskopowego 700 mm, z bezstopniowym rozsuwaniem na całym tym zakresie.

Podnośnik belki jest obsługiwany hydraulicznie, zamocowany na ślizgu, na zawieszeniu wykorzystującym zbiornik z azotem. Unoszenie 340 mm seryjnie, opcjonalnie 500 mm.

Belka dysponuje bardzo dużym prześwitem (do 2,60 m).

Łatwe przestawianie do pozycji transportowej: opuszczanie zmiennych geometrii umożliwa ustawienie ramion bezpośrednio do pozycji transportowej.

 

Wszystko jest przygotowane do ułatwienia przeprowadzania manewrów na końcu rzędu!

Dodatnie zmienne geometrie: belki teleskopowe są seryjnie wyposażone w dodatnią zmienną geometrię, to oznacza, że można przestawić ramiona belki w pozycję do góry i w ten sposób unieść zewnętrzne lance. Taka budowa daje wiele zalet: zmniejsza szerokość belki, co ułatwia przeprowadzanie zakrętów po wyjeździe z rzędu, ułatwia pracę na pofałdowanym terenie i zmniejsza wymiary transportowe.

ACS (Wspomaganie w uproszczeniu prowadzenia) jest układem, który ułatwia przeprowadzenie nawrotów: połączony z opcjonalnym wyposażeniem w ujemną zmienną geometrię ułatwia manewry po zakończeniu rzędu. Pierwszy impus po wyjeździe z rzędu powoduje zatrzymanie oprysku i unosi ramiona ze zmienną geometrią, drugi impus po wjeździe na rząd powoduje opuszczenie ramion ze zmienną geometrią i uruchamia oprysk.

Łatwo przestawialna belka na każdy teren

Opcjonalne wyposażenie w ujemną zmienną geometrię wraz z wyrównaniem poziomu (w uzupełnieniu dodatniej zmiennej geometrii), umożliwia pochylić jednocześnie jedno ramię w kierunku do góry a drugie w kierunku w dół, a przez to umożliwić pracę w winnicach na zboczach.

Skalowane listwy: ułatwiają ustawienie belki na pożądaną szerokość.

Zmiana zakresu skali odbywa się bez narzędzi (belka 2 m – 3,20 m): ułatwia to umieszczenie lanc na dobrej szerokości w przypadku zmiany zakresu roboczego. Rączk ułatwiają szybkie dokręcenie (opcja) bez konieczności użycia narzędzi.

 

Do winorośli

Od 1,80 m do 2,50 m lub od 2 m do 3,20 m w zależności od wersji belki

Specyfikacja

- Belki do oprysku, rozsuwane teleskopowo, rozstaw regulowany hydraulicznie
- Rozkładanie, rozsuwanie na rozstaw, unoszenie i zmienna geometria dodatnia obsługiwane hydraulicznie, opcja: zmienna geometria ujemna

- 6 lanc pojedynczych pneumatycznych AB Most 2 piętrowych (opcjonalnie 3-piętrowe), lance Air drive pojedyncze opcjonalnie (3 lub 4 piętrowe)

- Sterowanie: SEH (Selektor Elektro-Hydrauliczny 4-funkcyjny seryjnie, opcjonalnie 5 lu 7 ED (Elektrorozdzielaczy)

2 wersje

- Belka 1,80 m -2,50 m: zakres pracy 1,80 m do 2,50 m

- Belka 2 m - 3,20 m: 3 zakresy pracy ze zmianą zakresu poprzez ręczne rozsunięcie lanc na skalowanej listwie (2 m - 2,70 m,   2,30 m - 3 m,   2,50 m - 3,20 m)