FRUCTAIR FRUCTAIR FRUCTAIR, to kompletna seria opryskiwaczy, dostępna z 2 rodzajami wentylatorów (Tc i Ti), dostępne są 4 pojemności zbiornika. Opryskiwacze posiadają ultra kompaktową budowę, co sprzyja zwrotności, wytrzymałości i łatwości w obsłudze, podobnie jak i w zachowaniu dobrych praktyk w oprysku. Model FRUCTAIR TC jest prostym i praktycznym opryskiwaczem z wentylatorem z tradycyjnym ciągiem zza opryskiwacza. Model FRUCTAIR Ti jest opryskiwaczem bardzo dobrze wyposażonym, z wentylatorem o odwróconym ciągu. FRUCTAIR Ti może być wyposażony w prz

titre de la fenêtre 

 

FRUCTAIR

FRUCTAIR, to kompletna seria opryskiwaczy, dostępna z 2 rodzajami wentylatorów (Tc i Ti), dostępne są 4 pojemności zbiornika. Opryskiwacze posiadają ultra kompaktową budowę, co sprzyja zwrotności, wytrzymałości i łatwości w obsłudze, podobnie jak i w zachowaniu dobrych praktyk w oprysku.

Model FRUCTAIR TC jest prostym i praktycznym opryskiwaczem z wentylatorem z tradycyjnym ciągiem zza opryskiwacza.

Model FRUCTAIR Ti jest opryskiwaczem bardzo dobrze wyposażonym, z wentylatorem o odwróconym ciągu. FRUCTAIR Ti może być wyposażony w przystawkę Airline przeznaczoną do wykonywania oprysków winorośli oraz krzewów owocowych.

 

 

FRUCTAIR TC

1000 - 1500 - 2000 -3000 litrów

FRUCTAIR Ti

1000 - 1500 - 2000 - 3000 litrów