Штаб-квартира та дочірні компанії Штаб-квартира та дочірні компанії BERTHOUD Глобальне охоплення Завдяки сильній спадщині інновацій та технічного лідерства, ми надаємо фермерам по всьому світу рішення з обприскування, які поєднують продуктивність, охорону навколишнього середовища, безпеку операторів та технології. Наші рішення базуються на досвіді поколінь, міжнародному досвіді в галузі дослідж

titre de la fenêtre 

Штаб-квартира та дочірні компанії BERTHOUD штаб-квартира у Франції BERTHOUD і дочірні компанії за кордоном

Глобальне охоплення

Завдяки сильній спадщині інновацій та технічного лідерства, ми надаємо фермерам по всьому світу рішення з обприскування, які поєднують продуктивність, охорону навколишнього середовища, безпеку операторів та технології.

Наші рішення базуються на досвіді поколінь, міжнародному досвіді в галузі досліджень та розробок, глибоких знаннях про потреби в обприскуванні, адаптованих до кожної ферми та кожної виробничої площі. 

Наші зобов'язання щодо інновацій, якості, передового досвіду в застосуванні та обслуговуванні зробили нас лідером у галузі. Завдяки нашій широкій міжнародній дистриб'юторській мережі ми можемо надати свій досвід та повний набір переваг для малих та великих ферм, змішаних господарств, виноградарства, вирощування дерев та овочівництва в усьому світі

BERTHOUD Agricole зараз присутня у майже 50 країнах з 150 дистриб'юторами, імпортерами та дистрибуційними дочірніми компаніями.

 

Інноваційний та сервісний центр для наших клієнтів

BERTHOUD Agricole розробляє, збирає та продає повний набір обприскувачів понад 200 літрів для захисту рослин. Наша позиція як спеціаліста з обприскування дозволяє нам відповісти на всі ваші вимоги та специфіку ваших операцій в інтересах простоти використання, комфорту та продуктивності для оператора.

У Франції, BERTHOUD Agricole має складальний завод на 6 га, логістичний центр з запасними частинами 2000 м², а також понад 800 точок продажу, консультацій та сервісів по всій країні.

На міжнародному рівні 3 дочірні підприємства та 3  центри логістики забезпечують щоденну близькість до нашої дистриб'юторської мережі та наших клієнтів. Наша мета: бути ближчим до ваших потреб, щоб зрозуміти, підтримувати та контролювати ваші пристрої.

Присутність BERTHOUD Agricole була побудована на кількох етапах заснування:

Заснована нами в 1987 році, наша англійська філія BERTHOUD UK Ltd - спирається на мережу близько ста пунктів продажу та обслуговування в Сполученому Королівстві, вона забезпечує комерціалізацію, поради та обслуговування нашої серії обприскувачів. Як історичний гравець на ринку, вона отримує вигоду від Королівського ордера на призначення (мандата компаніям, які надають продукт або послуги королівським фермам) з 1989 року.

FISCHER New SARL є швейцарською філією BERTHOUD Agricole. Придбана у 2000 році, вона знаходиться у Коломбе-Мюра і має невеликий монтажний цех та складовий логістичний центр. Провідний бренд у франкомовній та німецькомовній Швейцарії, вона спирається на історичну розподільну мережу, яка поширює товари FISCHER та BERTHOUD.

Далі на схід, наш розвиток в Росії розпочався у 2010 році за допомогою заснування дочірньої компанії EMC (Exel Manufacturing Company) у Волгограді: складальний завод сільськогосподарських обприскувачів та логістичний центр деталей.

Нарешті, і для підтримки нашого зростання в Україні та зміцнення наших провідних позицій в області обприскування, BERTHOUD Agricole отримала в 2017 році логістичний центр для деталей, щоб гарантувати нашим клієнтам високий рівень обслуговування, порівнянний з тим, що пропонується нашим клієнтам у Франції.