BERTHOUD в цифрах BERTHOUD в цифрах BERTHOUD представлена 3-ма сімействами продукції (провідні польові культури, виноградники, розведення дерев) та має обприскувачі об'ємом від 200 літрів до 6700 літрів. Спеціалізуючись на обприскуванні, BERTHOUD відповідає всім вашим потребам, кожній особливості вашої роботи, тобто забезпечує експлуатацію персоналізованим способом. У її комерційному каталозі зараз перелічено понад 220000 різних моделей. Зібраний на замовлення, ваш обприскувач є предметом особливої уваги

titre de la fenêtre 

BERTHOUD в цифрах

самохідний обприскувач RAPTOR

 

BERTHOUD представлена 3-ма сімействами продукції (провідні польові культури, виноградники, розведення дерев) та має обприскувачі об'ємом від 200 літрів до 6700 літрів.

Спеціалізуючись на обприскуванні, BERTHOUD відповідає всім вашим потребам, кожній особливості вашої роботи, тобто забезпечує експлуатацію персоналізованим способом. У її комерційному каталозі зараз перелічено понад 220000 різних моделей. Зібраний на замовлення, ваш обприскувач є предметом особливої уваги його складальника, що робить його унікальним і індивідуальним творінням.

 

BERTHOUD, безперечний лідер впродовж багатьох років у Франції, тепер зростаючу частку свого бізнесу переносить на експорт.
BERTHOUD є компанією Групи EXEL Industries з 1987 року, світового лідера в області технології обприскування. Серія ранцевих обприскувачів BERTHOUD виконується повністю незалежно HOZELOCK - EXEL у Вільфранш-сюр-Сон.
BERTHOUD безпосередньо не реалізує свої товари та послуги, а спирається на мережу дистриб'юторів та імпортерів для надання місцевих послуг своїм клієнтам (450 дилерів у Франції та 150 дистриб'юторів та імпортерів для експорту та 3 філії).

співробітники

Співробітники

Щодня працює 200 співробітників, які виробляють надійні та точні пристрої.

виробництво

Виробництво

Ми пишаємося нашим виробництвом в Бельвіллі, що на Роні, площею 6 гектарів,  виробляючи обприскувачі "Зроблено у Франції". Ми розповідаємо про свій досвід щодо продуктів, щоб досягти найкращих результатів для наших клієнтів.

продаж

Продаж 

Наш середній оборот становить 50 мільйонів. Майже 50% цього товарообігу реалізується у Франції. 

дослідження та розробки

Дослідження та розробки

Наш відділ досліджень та розробок відіграє ключову роль у впровадженні інновацій.

Кожного року ми направляємо 5% нашого товарообігу на розвиток продукту.

Ринок

Фермери з більш ніж 50 країн кожен день використовують наші рішення на своїх полях.

Ми покладаємося на тісну мережу близько 600 дистриб'юторів.

Навчальний центр

BERTHOUD має акредитований навчальний центр, який щороку навчає техніків та торгових представників наших дистриб'юторів по всьому світу.