Відвідайте завод BERTHOUD Відвідайте завод BERTHOUD Індустріальний майданчик, що спеціалізується на високопродуктивних обприскувачах Бельвілль - це історичний виробничий майданчик BERTHOUD, який проектує 100% своїх машин , збирає та продає весь спектр обприскувачів. Цей майданчик площею 6 гектарів включає в себе міжнародний дослідницький центр, складальні лінії, автоматичну лінію фар

titre de la fenêtre 

Відвідайте завод BERTHOUD

BERTHOUD, центр досконалості для машинобудування та виробництва

Індустріальний майданчик, що спеціалізується на високопродуктивних обприскувачах

Бельвілль - це історичний виробничий майданчик BERTHOUD, який проектує 100% своїх машин, збирає та продає весь спектр обприскувачів. Цей майданчик площею 6 гектарів включає в себе міжнародний дослідницький центр, складальні лінії, автоматичну лінію фарбування та відділ якості, який перевіряє кожен компонент та кожний пристрій перед виходом із заводу. Загалом під час монтажу наших обприскувачів перевіряється близько 300 контрольних точок.

Промисловий майданчик BERTHOUD, вид зверху
лінія причепних машин BERTHOUD

Інтегрований навчальний центр - Гаряча лінія

BERTHOUD має інтегрований навчальний центр, який щорічно відвідує понад 500 спеціалістів та продавців від наших дистриб'юторів усіх національностей. Наша телефонна платформа, також доступна для мережі, щороку обробляє 10000 дзвінків (налаштування пристрою, вирішення технічних проблем ...).

Магазин запчастин та аксесуарів та високопродуктивне конструкторське бюро

2000 м2 складських приміщень, щороку обробляється 10000 одиниць запасних частин на складі, 21000 замовлень, а деталі все ще доступні для пристроїв старше 25 років! Високотехнологічний науково-дослідний центр, що складається з 25 інженерів та техніків, а також безліч ексклюзивних патентів (підвіска Actiflex, насос OMEGA ..)

Хочете відвідати наш завод? Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Дякуємо, що скористалися нашою контактною формою, вказавши свої контактні дані, кількість відвідувачів (від 10 осіб), об'єкт цього відвідування та бажану дату.

магазин BERTHOUD запчастин та аксесуарів і причепний обпилювач BERTHOUD TRACKER