Наші цінності Наші цінності Якість: наше повсякденне зобов'язання Більше, ніж просто слово - це наша місія. Постійні зусилля, щоб перевершити всі очікування і не залишати все на випадок. Цінності є основою всього, що ми робимо, від розробки продуктів до нашого сервісу, ми підвищуємо якість відносин, які розвиваємо з вами та нашими дистриб'ют

titre de la fenêtre 

Наші цінності

Причепний обпилювач BERTHOUD ELYTE 1200 літрів

Якість: наше повсякденне зобов'язання

Більше, ніж просто слово - це наша місія. Постійні зусилля, щоб перевершити всі очікування і не залишати все на випадок. Цінності є основою всього, що ми робимо, від розробки продуктів до нашого сервісу, ми підвищуємо якість відносин, які розвиваємо з вами та нашими дистриб'юторами. Зміцнення нашого зв'язку з "полем" - це мета, спільна для всіх співробітників компанії. Ми дуже близькі до вас з точки зору допомоги та сервісу, ми також можемо розвивати як наші машини, так і нашу організацію. Сьогодні це - якість наших пристроїв, що робить нас відомими у Франції та за кордоном. 

Якісні продукти: Ми розробляємо, випробуємо, вимірюємо кожну частину та компонент із максимальною увагою. Це процес, який керується намаганням зробити краще та з точністю, з комплексним інтегрованим управлінням якості. Саме це робить ефективність, безпеку та комфорт, які ви відчуваєте за кермом наших апаратів.

Співробітник BERTHOUD з дилером
Причепний обпилювач BERTHOUD SPRINTER в 3D

Інновації: основоположна цінність

Інновації також є однією з наших основних цінностей. Це неодмінно, оскільки якість застосування, точність, безпека та робочий процес - це нескінченний виклик, який завжди вимагає більшої продуктивності. У BERTHOUD - це неодмінно. Завжди прагнути вийти за кордони - це відкрити нові способи створення інноваційних продуктів, щоб завжди залишатися на один крок вперед.

Оскільки немає ніяких інновацій без сміливості, BERTHOUD завжди віддавала перевагу Людині. Синонім автономії, виклику, прихильності, смаку до перевершення себе завжди стимулювався. На сьогоднішній день це є найважливішою цінністю, яку BERTHOUD культивує за допомогою своїх співробітників.

Для вас ми прагнемо зробити ефективне та екологічно чисте сільське господарство

 

Вміння вислухати клієнта і скромність - це чинники якості в BERTHOUD. З усією відповідальністю ми використовуємо найсучасніші перевірені технології для створення продукції, яка відповідає міжнародним стандартам і адаптована до ваших потреб сьогодні та завтра. Завдяки людським цінностям, BERTHOUD щодня зобов'язується створювати продукти в рамках сільського господарства, яке поважає навколишнє середовище. Зобов'язання, будь то внутрішнє для компанії або плід партнерства, є важливим компонентом BERTHOUD. Це мотивація, яка дає сенс нашому бренду.

Самохідний обприскувач RAPTOR від BERTHOUD