Вентиляція Якість обприскування BERTHOUD Швидкість повітря є ключовим елементом ефективності пневматичного або повітряного обприскування. При пневматичному обприскуванні, наприклад, нижче 300 км/год на рівні розряднику, є явища капання та погіршення якості мікронізації. Тому вентиляція відіграє важливу роль. Вона повинна забезпечити достатній дебіт повітря і високу швидкість, при обмеженні енергоспоживання. Відцентрові вентиляційні системи SPEEDAIR і SUPAIR Evolution, розроблені компанією BERTHOUD, які обладнані серіями навісних, на

titre de la fenêtre 
вентиляція vigne

Якість обприскування BERTHOUD

Швидкість повітря є ключовим елементом ефективності пневматичного або повітряного обприскування. При пневматичному обприскуванні, наприклад, нижче 300 км/год на рівні розряднику, є явища капання та погіршення якості мікронізації. Тому вентиляція відіграє важливу роль. Вона повинна забезпечити достатній дебіт повітря і високу швидкість, при обмеженні енергоспоживання.

Відцентрові вентиляційні системи SPEEDAIR і SUPAIR Evolution, розроблені компанією BERTHOUD, які обладнані серіями навісних, напівнавісних обприскувачів TWIST'AIR, причепних WIN'AIR, а також відсіків та обладнання CRUIS'AIR для машин для збирання винограду, відрізняються за оригінальним дизайном:

- Камера з поліетилену високої щільності з радіальними виходами у верхній частині
- Високопродуктивний пропелер
- С закритим центром

дебіт і швидкість повітря при відмінній ефективності завдяки мінімальним втратам навантаження. Перевірені ITV, вони виявилися потужними, енергійними і значно тихими.

вентиляція
камера з поліетилену для вентиляції

Антикорозійна профільована камера

Інженери конструкторського бюро BERTHOUD розробили поліетиленову камеру для систем вентиляції SPEEDAIR та SUPAIR, які нечутливі до корозії. Тангенціальні виходи у верхній частині обмежують втрати навантаження.

 

Високопродуктивний пропелер

Завдяки своєму пропелеру с закритим центром, системи вентиляції SPEEDAIR та SUPAIR поєднують в собі потужність, ефективність та низький рівень шуму. Діаметр пропелера SPEEDAIR має 560мм, а діаметр SUPAIR Evolution дорівнює 630 мм. 

Нова вентиляція SUPAIR Evolution була розроблена для забезпечення додаткової ефективності в складних умовах обробки, особливо в поєднанні з пневматичними дугами VITIFLEX, VITISET або VITIFIRST.

Вентиляційний блок

Незалежно від серії обприскувачів, вентиляційні блоки були розроблені з метою оптимальної інтеграції на шасі обприскувача з метою сприяння компактності та маневреності агрегату.

Залежно від моделі (конструкція та обмеження інтеграції), всмоктування здійснюється ззаду або спереду. В останньому випадку вона запобігає повторному відсмоктуванню розчину, яке впливає на якість застосування, підвищує ризик корозії та спричиняє утворенню пестицидних відкладень всередині повітряних каналів. Все продумано для максимальної ефективності та універсальності.

обприскувач Cruis'air