Air Drive Відповіді на нові виклики систем обпилювання Air Drive - це рішення, розроблене компанією BERTHOUD для відповіді на нові виклики систем обпилювання - зменшення відхилення, збереження сусідньої екології, обмеження застосовуваних кількостей - одночасно забезпечуючи якість застосування, комфорт роботи, маневреність та продуктивність ділянки.

titre de la fenêtre 
airdrive, альтернатива панелям з системою рекуперації

Відповіді на нові виклики систем обпилювання

Air Drive - це рішення, розроблене компанією BERTHOUD для відповіді на нові виклики систем обпилювання - зменшення відхилення, збереження сусідньої екології, обмеження застосовуваних кількостей - одночасно забезпечуючи якість застосування, комфорт роботи, маневреність та продуктивність ділянки.

Air Drive - це механізми опускання з повітряним обприскуванням, призначені для широких або вузьких виноградників, якими можна обладнати всі обприскувачі BERTHOUD сусіднього типу (сусідні сторони рядків): причіпні пристрої WIN'AIR і обладнання CRUIS'AIR для тракторів з великими колесами та машин для збирання винограду.

Ознайомтеся зі свідченням Девіда МОТУ, виноробця з Сен-Жерве (Жиронда), Château Reignac de Tizac натиснувши тут.

 

обприскувач BERTHOUD CRUIS'AIR

Зниження відхилення та економія продукту

Механізми опускання Air Drive можуть бути оснащені соплами з нагнітанням повітря, що збільшує розмір крапель і, таким чином, значно зменшує відхилення. Вони офіційно схвалені Міністерством сільського господарства для скорочення необроблених площ біля водних точок.


Механізми опускання повітряного обприскування Air Drive оптимізують обробку сусіднього типу впродовж усього сезону, модулюючи висоту покриття, підтримку повітрям та розмір крапель, в залежності від вегетативної стадії. За повний сезон можна заощадити до 15% продукту та 20% дизельного палива.
 

Маневреність, гнучкість використання та якість застосування

Моноблочні механізми опускання, дуже ударостійкі, переміщення на 360°, телескопічні штанги, корекція нахилу, допомога для водіння при повороті на виході з рядка…Обладнання Air Drive було розроблено для максимальної маневреності та комфорту роботи. Важливим є продуктивність ділянки та гнучкість використання.

Механізми опускання повітряного обприскування Air Drive оснащені дифузорами з вбудованими соплами, які створюють потік повітря з краплею. Положення сопла щодо повітряного потоку визначили таким чином, щоб забезпечити однорідний розподіл обприскування та максимальну висоту покриття. Повітряний потік розташований за соплом, щоб захопити всі крапельки і тим самим обмежити відхилення. Профіль швидкості повітря був оптимізований для забезпечення справжньої повітряної підтримки і ефективного проникнення в листя та грони. Крім того, орієнтація повітряного дифузора дає можливість кутового регулювання положення сопла.