Калібрування Easyflo Система EASYFLO робить калібрування дебіту дуже точним За допомогою EASYFLO це гарантує точність та однорідність вихідного дебіту (кожний вихід калібрується індивідуально за допомогою турбулентного сопла , що забезпечує чудову проникність та точність потоку). Вбудована мембранна система захисту від крапель, гайка тримача сопел на 1/4 обороту для легкого розбирання.

titre de la fenêtre 

Easyflo, система калібрування дебіту

Система EASYFLO робить калібрування дебіту дуже точним

За допомогою EASYFLO це гарантує точність та однорідність вихідного дебіту (кожний вихід калібрується індивідуально за допомогою турбулентного сопла, що забезпечує чудову проникність та точність потоку). Вбудована мембранна система захисту від крапель, гайка тримача сопел на 1/4 обороту для легкого розбирання.

турбулентне сопло
система easyflo

Система EASYFLO обмежує ризик засмічення

При аналогічному номінальному потоці, турбулентне сопло має прохідний отвір діаметром більшим, ніж діаметр щілинного сопла, що обмежує ризик засмічення, особливо у випадку малих калібрів.

З EASYFLO дебіт дуже низький

L'EASYFLO також забезпечує дуже низький дебіт і завжди без ризику засмічення. Застосування з низьким об'ємом/га (<100 л/га) можна виконувати точно та безпечно.

Ця система оснащує всі пневматичні пристрої та кожний вихід (дифузор або гармату).

easyflo і турбулентне сопло