Спрощена робота Панель BERLOGIC і прості для читання датчики - для максимального комфорту роботи Групування клапанів та кодована ідентифікація функцій спрощують роботу; є всі основні функції (обприскування, контур ополіскування ...), а також додаткові функції змішування, введення, ополіскування ємностей. Поплавковий датчик на апаратах для виноградарства може бути оснащений додатковим стрічковим рівнеміром або е

titre de la fenêtre 
реалізація

Панель BERLOGIC і прості для читання датчики - для максимального комфорту роботи

Групування клапанів та кодована ідентифікація функцій спрощують роботу; є всі основні функції (обприскування, контур ополіскування ...), а також додаткові функції змішування, введення, ополіскування ємностей.

Поплавковий датчик на апаратах для виноградарства може бути оснащений додатковим стрічковим рівнеміром або електричною стрічкою (датчик Nivelec), як варіант. Розташовані в центрі бака, вони легко читаються і залишаються точними на нерівній місцевості. Їх верхня частина не входить в контакт з розчином, вони зберігають свою чіткість з часом.

панель Berlogic
контур ополіскування

Контур ополіскування штанги без повернення в бак і посилене перемішування

Цей пристрій дає змогу промити штангу, не розбавляючи залишковий розчин в баці. У разі переривання обробки, це дає змогу запобігти засміченню при відновленні обприскування. Ополіскування ємностей також може бути запропоноване як варіант, причому воно буде інтегроване у сітчастий фільтр, що полегшує промивання чистою водою.

Контур перемішування високого тиску (з поверненням до бака без розпилення розчину) і запірний клапан в кінці бака обмежують утворення піни і зменшують залишковий об'єм.

 

Порошковий компонент для економії часу та однорідності введення

Завдяки високому тиску, порошковий компонент (опція) дозволяє ввести, наприклад, 20 кг порошку менш ніж за 4 хвилини.

 

опис