Clean Sprayer Clean Sprayer: система прямого впорскування Пряме впорскування: обприскувати по-іншому Принцип прямого впорскування простий. Обприскувач заповнюється шляхом відокремлення прозорої води та фітосанітарних продуктів. Змішування двох розчинів здійснюється безпосередньо в обприскувальному контурі. Пряме впорскування, розроблене B

titre de la fenêtre 

Clean Sprayer: система прямого впорскування

clean sprayer

 

Пряме впорскування: обприскувати по-іншому

Принцип прямого впорскування простий. Обприскувач заповнюється шляхом відокремлення прозорої води та фітосанітарних продуктів. Змішування двох
розчинів здійснюється безпосередньо в обприскувальному контурі.

Пряме впорскування, розроблене BERTHOUD - CLEAN SPRAYER - було представлене на SIMA 2013 і відзначене на церемонії нагородження SIMA Innovation Awards у 2013 році. Принцип прямого впорскування, відомий вже понад 20 років,  має безліч переваг, а саме:

  • припинення обробки, навіть якщо бак ще не був спорожнений,
  • здатність легко змінювати продукти з одної ділянки на іншу,
  • можливе відновлення фітосанітарного продукту, який не був використаний,
  • відсутність залишків на дні резервуара,
  • регулювання дози під час обробки без використання води,
  • відсутність ризику забруднення під час наповнення (переповнення баку, забруднення мережі питної води).

 

Розробка, виконана BERTHOUD, характеризується наступним:

- тримач ємності з адаптивним ковпаком дозволяє використовувати стандартні ємності і не вимагає наявності буферного баку для підготовки розчину.
- поршневі насоси-дозатори дозволяють витягувати чистий продукт з ємності з дуже великими робочими амплітудами: від 9 мл до 4 л/га.
- циклонний змішувач (патент BERTHOUD), пов'язаний з коротким контуром впорскування, дає можливість виробляти однорідний розчин під час обприскування та безперервно готувати розчин.
- попередня концентрація дозволяє розпочати застосування з концентрованим розчином. Це дає фермерові можливість використовувати 3 продукти одночасно або нетрадиційно, не зійшовши зі своєї кабіни.

Система прямого впорскування BERTHOUD пристосована для обприскувачів, оснащених стандартним регулюванням DPAE, і дає можливість працювати з системою впорскування або без неї.

Цей пристрій наразі знаходиться на етапі тестування з нашими фермерами-партнерами та не доступний для комерціалізації.