Bsafe Bsafe - інновація для безпеки оператора та захисту навколишнього середовища BERTHOUD була нагороджена на SIMA Innovation Awards 2015 за свої дослідження та розробки на користь безпеки оператора та захисту навколишнього середовища.

titre de la fenêtre 
Bsafe - система безпечного введення засобів захисту рослин у обприскувач

 

 

 

Bsafe - інновація для безпеки оператора та захисту навколишнього середовища

BERTHOUD була нагороджена на SIMA Innovation Awards 2015 за свої дослідження та розробки на користь безпеки оператора та захисту навколишнього середовища.
Хоча фаза підготовки розчину являє собою основний етап забруднення, Bsafe є захищеним пристроєм, який дозволяє вводити рідкі засоби захисту рослин в обприскувач безпосередньо з оригінальних, ємностей, а потім виконати їх ефективне очищення.
Введення різних продуктів та повне полоскання здійснюються без
контакту з оператором та навколишнім середовищем. 

 

Bsafe, введення фітосанітарних продуктів
Bsafe

 

 

Bsafe - додаткове рішення захисту при готуванні розчину

Приготування розчину становить 84% забруднень, і саме на цьому етапі є особливо великий ризик, оскільки він є єдиним моментом, коли є безпосередній контакт з концентрованим продуктом. Сьогодні, щоб обмежити ризик забруднення, рекомендується захистити себе особистим захисним обладнанням (PPE). Bsafe доповняє це і, таким чином, обмежує відомі ризики забруднення та забруднення, такі як герметичність брудної ємності, ризик перекидання ємності після відкриття, вдихання продукту, сплески на оператора та навколо бункера, сплески при промиванні ємності.


 

 

Легкість безпечної реалізації

Система, яка потребує ручної реалізації, складається з чотирьох окремих частин: ручка адаптера, промивний шланг, Вентурі та два швидкі з'єднувачі.

Вона була розроблена для підключення до всіх пристроїв з бункером введення (Вентурі), залишаючи можливість оператору продовжувати використовувати цей бункер введення. Це рішення може використовуватися на всіх нових або існуючих обприскувачах, і виділяється простотою використання, ергономікою та адаптацією до більшості ємностей продуктів, що доступні на ринку.

Дивіться відео Bsafe натиснувши тут.

Пристрій наразі знаходиться на етапі тестування з нашими фермерами-партнерами та не доступний для комерціалізації.

рішення Bsafe