Насоси Насоси З досвідом понад 120 років у галузі захисту рослин, наші насоси є результатом ноу-хау інженерів конструкторського бюро BERTHOUD. Розроблені, зібрані та відточені нашими фахівцями в Бельвіллі, вони є справжніми "легенями" обприскувача, і були розроблені, щоб відповідати на ваші проблеми та на проблеми завтрашнього обприскування: надійність, продуктивність ділянки, навколишнє середовище - в турботі максимальної інтеграції (доступ, зменшення мертвих обсягів) . Для кожного насоса є індивідуальний протокол випробувань для перевірки його продуктивності та надійності до остаточної збірки машини.

titre de la fenêtre 

Насоси

З досвідом понад 120 років у галузі захисту рослин, наші насоси є результатом ноу-хау інженерів конструкторського бюро BERTHOUD.

Розроблені, зібрані та відточені нашими фахівцями в Бельвіллі, вони є справжніми "легенями" обприскувача, і були розроблені, щоб відповідати на ваші проблеми та на проблеми завтрашнього обприскування: надійність, продуктивність ділянки, навколишнє середовище - в турботі максимальної інтеграції (доступ, зменшення мертвих обсягів) 

Для кожного насоса є індивідуальний протокол випробувань для перевірки його продуктивності та надійності до остаточної збірки машини.

BERTHOUD розробила 2 типи насосів для розведення дерев, які найкраще відповідають вашим потребам: насос SIGMA - 3-поршневий насос і насос GAMA - поршневий насос однієї дії.