Isobus Єдина мова Багато варіантів точного сільського господарства (відключення секцій, сопла з GPS, модуляція дози… тощо) доступні на наших різних протоколах Bus Can або Isobus. Серії RAPTOR і VANTAGE поставляються в стандартному варіанті з активованими функціями ISOBUS. Завдяки Isobus, ви управляєте машинами за допомогою одного терміналу в кабіні, інтегрованому або за допомогою віртуального терміналу, доданого в трактор . Це також дозволяє

titre de la fenêtre 
ISOBUS

 

Єдина мова

Багато варіантів точного сільського господарства (відключення секцій, сопла з GPS, модуляція дози… тощо) доступні на наших різних протоколах Bus Can або Isobus. Серії RAPTOR і VANTAGE поставляються в стандартному варіанті з активованими функціями ISOBUS. Завдяки Isobus, ви управляєте машинами за допомогою одного терміналу в кабіні, інтегрованому або за допомогою віртуального терміналу, доданого в трактор. Це також дозволяє використовувати ті ж самі активації від однієї машини до іншої та автоматизувати функції через GPS. Оскільки розвиваються різні термінали ISOBUS, ми тестуємо та перевіряємо кожну сумісність завдяки нашому партнерству з AEF (Agricultural industry Electronics Foundation). Монітор EC TRONIC, розроблений компанією BERTHOUD, здатний виконувати кожну з чотирьох функцій, перерахованих нижче (код активації для розблокування). Тим не менш, вам потрібен термінал кабіни, який може отримувати та обробляти цю інформацію.

 

ISOBUS
співробітник BERTHOUD з дилером BERTHOUD

ISOBUS, гарантована сумісність з терміналом / машиною

Мова Isobus використовується для обприскувача та термінала для зв'язку між ними. Для автоматизації функцій через GPS, таких як відключення секцій або модуляція дози, функції Isobus потрібні як на терміналі, так і на апараті. Сьогодні використовуються 4 основних функції ISOBUS:

- Функція UT (універсальний термінал): відображення та керування апаратом на терміналі Isobus

- Функція TC-BAS (контролер задач BASe): документація та запис виконаних робіт

- Функція TC-GEO (контролер задач через GEO): геореєстрація даних та модуляція дозування за допомогою GPS

- Функція TC-SC (контролер задач, контроль секцій): Section Control через GPS (автоматичне керування відключенням)

- Функція AUX-N (допоміжна): можливість використовувати джойстик ISOBUS для керування функціями обприскувача.

Новий екран VT TRONIC, високоякісний термінал Isobus

Новий екран VT TRONIC забезпечує функції керування, відключення секцій, зміну дози всередині ділянки та документацію. Це гарантує точну відповідність інформації, яку ви отримуєте від пристрою, та інформації, яку ви замовляєте. Екран 30,8см є сенсорним, розробленим для відображення інформації в рухомих вікнах «"кінчиком пальця"» для більшого комфорту та видимості.
Він працює на Android, де можна встановити додаткове програмне забезпечення, щоб помножити його функції. Можна також завантажити сільськогосподарські програми або відображати інформацію.

Але якщо у вас вже є універсальний термінал ISOBUS, ви можете просто підключити сокет ISOBUS свого пристрою BERTHOUD (рішення ISOTRONIC), але заздалегідь переконайтесь, що ваш інтерфейс може спілкуватися з EC TRONIC (код активації для розблокування).

Екран VT Tronic