Boom Control BOOM CONTROL: обприскуйте якомога точніше Boom Control - це система для регулювання висоти штанги. Система дозволяє підтримувати таку ж саму висоту штанги незалежно від конфігурації місцевості. Таке регулювання забезпечується ультразвуковими датчиками висоти, які передають інформацію в блок, що керує циліндрами штанги відповідно до запрограмованої висоти. Автоматична система керування висотою штанги BOOM CONTROL від BERTHOUD підвищує комфорт

titre de la fenêtre 
Самохідний обприскувач RAPTOR від BERTHOUD

 

BOOM CONTROL: обприскуйте якомога точніше

Boom Control - це система для регулювання висоти штанги. Система дозволяє підтримувати таку ж саму висоту штанги незалежно від конфігурації місцевості.
Таке регулювання забезпечується ультразвуковими датчиками висоти, які передають інформацію в блок, що керує циліндрами штанги відповідно до запрограмованої висоти. 

Автоматична система керування висотою штанги BOOM CONTROL від BERTHOUD підвищує комфорт водіння та ефективність обробки, працюючи ближче до цілі, одночасно значно зменшуючи відхилення (джерело Arvalis: від 80 см до 50 см - від 20 до 10% відхилення). 

Вона доступна як опція для всіх наших приладів, обладнаних електророзподільниками. 

Це обладнання існує в 3 версіях: Slant Control (контроль висоти та нахилу), Total Control (контроль висоти штанги та змінної геометрії), Active Roll (контроль висоти штанги, змінної геометрії та нахилу).                

 

Версія SLANT CONTROL

Версія SLANT CONTROL дозволяє автоматично контролювати висоту штанги та нахил.

Ця версія призначена для обприскувачів зі штангами до 28 м, обприскувачів, що працюють на відносно рівній місцевості, обприскувачів без змінної геометрії. Вона складається з двох ультразвукових датчиків, встановлених на штанзі.

версія SLANT CONTROL
версія TOTAL CONTROL

 

Версія TOTAL CONTROL

Версія TOTAL CONTROL контролює висоту та змінну геометрію).

Версія BOOM CONTROL призначена для штанг понад 28 м, обладнаних змінною геометрією та на горбистій місцевості. Система TOTAL CONTROL складається з трьох ультразвукових датчиків, встановлених на штанзі, і двох датчиків нахилу, встановлених на центральній частині.

 

Версія ACTIVE ROLL

Версія ACTIVE ROLL контролює висоту, коректор нахилу та змінну геометрію).

Особливо підходить для нерівних ділянок, великих штанг. Комплект включає в себе три ультразвукових датчика (по одному для кожного плеча та один центральний), два датчика крену, один датчик нахилу та два пропорційні гідравлічні блоки (один для змінної геометрії та один для нахилу). Ця версія доступна на всіх штангах 36 метрів і більше.