Рішення E-BERTHOUD EC Tronic - безперервне електронне регулювання за датчиком тиску Завдяки великому кольоровому дисплею для одночасного відображення інформації та стандартного багатофункціонального бездротового джойстика E-Pilot, ця електроніка інтегрує основні функції обприскувача, а також керує всіма функціями налаштування (опція DUALELEC) і, як варіант, виконує автоматичне управління висотою штанги (BOOM CONTROL). Блоки регулювання BERTHOUD мож

titre de la fenêtre 

Рішення E BERTHOUD

EC Tronic - безперервне електронне регулювання за датчиком тиску

Завдяки великому кольоровому дисплею для одночасного відображення інформації та стандартного багатофункціонального бездротового джойстика E-Pilot, ця електроніка інтегрує основні функції обприскувача, а також керує всіма функціями налаштування (опція DUALELEC) і, як варіант, виконує автоматичне управління висотою штанги (BOOM CONTROL). 
 

Блоки регулювання BERTHOUD можуть бути додатково оснащені пакетом E-TECH, що дозволяє керувати (з автоматичним управлінням на самохідних апаратах), відключати секції за допомогою GPS з відображенням стану секцій та модуляцією дози всередині ділянки.

EC Tronic
пакет E tech

Пакет E Tech, рішення під ключ

Блоки регулювання BERTHOUD можуть бути оснащені блоком E-TECH, що дозволяє керувати (з автоматичним управлінням на самохідних апаратах), відключати секції за допомогою GPS з відображенням стану секцій та модуляцією дози всередині ділянки.

Завдяки інтегрованому двочастотному приймачу, блок E-Tech є ідеальним рішенням для майже всіх видів культур і всіх форм поля. Щоб перейти від ручного керування до автоматизованого або автоматичного, просто додайте системи EZ-Steer, EZ-Pilot або Autopilot. Додавання системи керування вводом Field-IQ дозволяє точно контролювати застосування та управління секціями.

Пакет E-TECH дозволяє оптимізувати ефективність обприскування. Ця консоль із сенсорним екраном 20,3см забезпечує прямий доступ до різних функцій: візуальне керування завдяки 27 діодам, що дозволяє візуалізувати напрямок, автоматичне відключення секцій (до 15) завдяки підключенню до блоків BERTHOUD через TUVR, виконувати модуляцію дози за допомогою протоколу TUVR; контроль дози можна реалізувати за допомогою E-TECH, імпортуючи рекомендаційні картки.

Рішення ISOBUS - єдина мова

VT TRONIC
Новий екран  VT  TRONIC  - це високоякісний термінал ISOBUS, забезпечує постійне відображення основних параметрів обприскування, має функції управління, відключення секції, зміни дози всередині ділянки та документацію. 

Цей віртуальний екран є сенсорним, розробленим для відображення інформації в рухомих вікнах« "кінчиком пальця"» для більшого комфорту та видимості. Екран високої роздільної здатності 30см працює на Android, де можна встановити додаткове програмне забезпечення, щоб помножити його функції.

ISOTRONIC
Мова ISOBUS використовується для обприскувача та термінала для зв'язку між ними. Кожен фермер, оснащений рішенням ISOTRONIC BERTHOUD зможе з'єднати свій обприскувач з будь-яким універсальним терміналом ISOBUS, щоб відновити елементи управління машиною. Він також призначений для передових методів точного сільського господарства, згрупованих за концепцією TASK CONTROLLER (контролер завдання).

Для отримання додаткової інформації про ISOBUS, натисніть тут

VT Tronic