Насоси Насоси Досвід більше 120 років в області захисту рослин дозволив нам розробити насоси, які є результатом ноу-хау інженерів конструкторського бюро BERTHOUD. Розроблені, зібрані та відточені нашими фахівцями в Бельвіллі, вони є справжніми "легенями" обприскувача, і були розроблені, щоб відповідати на ваші проблеми та на проблеми завтрашнього обприскування: надійність, продуктивність ділянки, навколишнє середовище - в турботі максимальної інтеграції (доступ, зменшення мертвих обсягів) . Для кожного насоса є індивідуальний протокол випробувань для перевірки його продуктивності та надійності до остаточної збірки машини.

titre de la fenêtre 

Насоси

Досвід більше 120 років в області захисту рослин дозволив нам розробити насоси, які є результатом ноу-хау інженерів конструкторського бюро BERTHOUD.

Розроблені, зібрані та відточені нашими фахівцями в Бельвіллі, вони є справжніми "легенями" обприскувача, і були розроблені, щоб відповідати на ваші проблеми та на проблеми завтрашнього обприскування: надійність, продуктивність ділянки, навколишнє середовище - в турботі максимальної інтеграції (доступ, зменшення мертвих обсягів) 

Для кожного насоса є індивідуальний протокол випробувань для перевірки його продуктивності та надійності до остаточної збірки машини.

За підтримки вашого консультанта з обприскування визначте насос, який найкращим чином відповідає вашому обприскувачу, продукти, що використовуються (фітосанітарні та рідкі добрива), а також вашу практику (робоча швидкість, подача сопел тощо).

BERTHOUD розробила 3 типи насосів, які найкраще відповідають вашим потребам: насос OMEGA - відцентровий насос з двома турбінами, доступний на самохідних RAPTOR (стандарт) та причепних VANTAGE (стандарт) і TRACKER (опція), насос GAMA - поршневий насос одинарної дії, доступний в серії навісних та малих причепних, та насос VOLUX - дозуючий насос з 2 поршнями подвійної дії, доступний на TRACKER DPAM.