Доступні типи циркуляції Різні моделі циркуляції рідини в трубах і штангах доступні в серії обприскувачів BERTHOUD. Від найпростіших до найсучасніших; кожна з них має переваги, які вам пояснить ваш консультант з обприскувачів BERTHOUD. Звичайна або переривчаста циркуляція Рідина циркулює в секціях тільки при обприскуванні, без повернення в бак в кінці секції. Будь-яке виключення обприскування призводить до того, що рідина с

titre de la fenêtre 
причепний обпилювач BERTHOUD VANTAGE
 
Різні моделі циркуляції рідини в трубах і штангах доступні в серії обприскувачів BERTHOUD. Від найпростіших до найсучасніших; кожна з них має переваги, які вам пояснить ваш консультант з обприскувачів BERTHOUD.
 

Звичайна або переривчаста циркуляція

Рідина циркулює в секціях тільки при обприскуванні, без повернення в бак в кінці секції. Будь-яке виключення обприскування призводить до того, що рідина стає нерухомою в трубопроводі. Продукти, підвішені у воді, схильні до осаду і викликають засмічення сопел. Це призводить до використання сопел малих калібрів, викликаючи дуже повільний потік у штангах і навіть сприяючи осіданню під час обприскування. Незважаючи на те, що ця циркуляція має перевагу простому ополіскуванню (за виключенням мертвого об'єму на штанзі, без повернення в бак), вона має недолік відсутності самоініціювання. Штанга поступово завантажується розчином, і ми потім бачимо, що він з'являється на початку ділянки, у виді V-подібних розпилювальних прогалин.

напівбезперервна циркуляція

Напівбезперервна циркуляція

Рідина постійно циркулює під час обприскування, і ця модель циркуляції дозволяє обмежувати ризик забруднення седиментації при використанні концентрованих розчинів з низькотемпературними соплами. Цей тип циркуляції є цікавою перевагою при використанні продуктів у порошковій формі та у випадку обробки з малим об'ємом.

Безперервна циркуляція з AGP

При цьому типі циркуляції, відключення обприскування здійснюється на кожному соплі. Розчин все ще циркулює через калібрований отвір у кінці штанги. Цей принцип уникає ризику седиментації з використанням висококонцентрованого розчину. Це можна досягти тільки на штангах, тримачі сопел яких обладнані пневматичним або електричним мембранним системами захисту від крапель.

безперервна циркуляція з AGP