Ваша думка врахована Прагнемо, щоб клієнт був задоволений​ Відповідати Вашим очікуванням, незалежно від того, хто Ви - фермер, виноградар, садівник або овочівник - це пріоритет BERTHOUD. Створення, управління та розвиток взаємовідносин з клієнтами вимагає реагування, моніторингу та якісного підходу в довгостроковій перспективі. BERTHOUD в центрі своїх пріоритетів ставить постійне покращення рівня задоволеності своїх клієнтів.

titre de la fenêtre 

Прагнемо, щоб клієнт був задоволений​

 
співробітник BERTHOUD з дилером

 

Відповідати Вашим очікуванням, незалежно від того, хто Ви - фермер, виноградар, садівник або овочівник - це пріоритет BERTHOUD.

Створення, управління та розвиток взаємовідносин з клієнтами вимагає реагування, моніторингу та якісного підходу в довгостроковій перспективі. BERTHOUD в центрі своїх пріоритетів ставить постійне покращення рівня задоволеності своїх клієнтів.

Щоб бути ближче до дилерів та їх клієнтів, BERTHOUD щоденно випускає нові послуги, що супроводжують вас: персоналізоване сервісне обслуговування, телефонна та логістична платформа, гарантована наявність запчастин, навчальний центр та багато іншого. Ми з Вами кожен день з усією нашою відданістю.

Оскільки Ваше вдоволення є в центрі нашої уваги, будь ласка, поділіться своїм досвідом з нами! Ми запрошуємо Вас надіслати нам свої коментарі, заповнивши цю контактну форму або лист опитування на оцінку Вашого вдоволення, надісланий Вам разом із Вашою машиною.​

 

Яка Ваша думка?

Після доставки Вашої машини BERTHOUD прагне оцінювати Ваше задоволення, спираючись на декілька факторів:

  • Продукт [Загальна думка - Позитивні моменти - Негативні моменти]
  • Сервіс нашого дистриб'ютора [Запуск]
  • Замовлення [Затримка - Якість та відповідність замовлення]
  • Використання пристрою

 

Чому нам важлива Ваша думка? Наші зобов'язання​

Покращення наших продуктів та послуг

Ваша оцінка продукту або послуги передається нашим командам (менеджер продуктів, інженер тощо) для аналізу. Потім ми робимо те, що необхідно для максимального задоволення Ваших потреб.
Завдяки Вам ми щодня вдосконалюємо досвід тисяч фермерів, виноградарів, садівників або садівників, щоб технологія обприскування була доступна кожному за найкращих умов, і за це ми ДЯКУЄМО Вам!