Повторний запуск Повторний запуск Повторний запуск обприскувача після зимових місяців є важливим кроком для успіху першої обробки року. Зосередьтеся на різних аспектах технічного обслуговування машин, пункт за пунктом, та його частках. Стаття написана у співпраці з Соні Лоран, інженером з н

titre de la fenêtre 

 Повторний запуск

 

 

Повторний запуск обприскувача після зимових місяців є важливим кроком для успіху першої обробки року. Зосередьтеся на різних аспектах технічного обслуговування машин, пункт за пунктом, та його частках. Стаття написана у співпраці з Соні Лоран, інженером з належної практики з Bayer.

Як і трактор або зернозбиральний комбайн, обприскувач вимагає регулярне технічне обслуговування та регулювання, щоб забезпечити правильне функціонування. Кінець зими і повторний запуск пристрою - це ідеальна можливість для проведення випробувань та перевірок використання. Обслуговування складається головним чином з огляду та очищення основних компонентів пристрою.

Обприскувальний контур, наприклад, повинен бути обстежений декілька разів. Якщо під час зимового зберігання обприскувач був повністю висушений, заповніть резервуар водою та запустіть його, щоб заповнити ущільнення та виявити будь-які витоки. Злийте насос і перевірте стан мембран (у випадку з мембранними поршневими насосами), переконайтеся, що основні фільтри та сітка є чистими - контрольні операції, які потрібно виконати. Рекомендується протестувати інформацію « про швидкість » блока регулювання та забезпечити правильну обробку.

 

Перевірте, починаючи з блока регулювання і до сопел

Самі штанги повинні бути перевірені: затягування болтів, ретушування фарби (якщо використовується рідкий азот), може виявитися необхідною перевірка шарнірних осей. Система підвіски повинна бути в ідеальному стані. Контроль проти-крапельних мембран на тримачі форснок (каруселі): якщо тиск нижче 1 бар, то розпилювання не повинно спрацьовувати.  Наприкінці слід перевірити загальний стан пропускної здібності форсунки. Використовуйте градуйовану пробірку та секундомір для порівняння потоку старих форсунок із новими. Якщо потік форсунок не буде однорідним, тоді вживані форсунки повинні бути замінені на нові. Деякі з них можуть бути забиті, інші матимуть збільшений потік через пошкодження отвору.

 

Важливі моменти щодо обслуговування обприскувача

Добре керований обприскувач в першу чергу сприяє ефективному керуванню обробкою. Дійсно, точне налаштування дозволить запобігти втратам чи взагалі, неправильним дозам: об'єм розчину точно відповідатиме внесеному об'єму, а продукт буде застосований з правильною дозою та однорідним чином… Відновлення «механіки » (пневматики…) оптимізує споживання палива та термін служби пристрою. Саме тому важливо забезпечити ефективність обробки, охорону навколишнього середовища та довговічність обладнання. 

 

Важливо

  • Заповніть резервуар водою та запустіть його.
  • Переконайтеся, що в розпилювальному контурі немає протікання, а на панелі керування - інформацію про швидкість.
  • Спорожніть  насос та перевірте стан мембран.
  • Переконайтеся, що основні фільтри та сітка є чистими.
  • Обслуговування штанги та системи підвіски: затягування болтів, ретушування фарби, перевірка шарнірних осей.
  • Перевірте стан мембран системи захисту від крапель повітряного обприскування.
  • Перевірте стан і потік форсунок.

Дізнайтеся більше: веб-сайт Міністерства сільського господарства