Підготовка до зимівлі Підготовка до зимівлі Належне зимове зберігання обприскувача сприяє довговічності Вашого обладнання. Тому обслуговування наприкінці сезону є надзвичайно важливим для того, щоб підготувати обприскувач до наступного сезону і забезпечити його належне зберігання протягом зими. Очищення, ремонт і захист від замерзання - це операції, які необхідно виконати.​ Ось поради Давида Діжу - техні

titre de la fenêtre 

Підготовка до зимівлі

 

Належне зимове зберігання обприскувача сприяє довговічності  Вашого обладнання. Тому обслуговування наприкінці сезону є надзвичайно важливим для того, щоб підготувати обприскувач до наступного сезону і забезпечити його належне зберігання протягом зими. Очищення, ремонт і захист від замерзання - це операції, які необхідно виконати.​

Ось поради Давида Діжу - технічного викладача BERTHOUD - про цю важливу операцію.

 

Ретельне очищення

Перший крок полягає в тому, що необхідно ретельно вимити машину всередині і зовні. Очищення можна полегшити, додавши миючий продукт. Полоскання та промивання проводять переважно на ділянці трави, щонайменше в 50 метрах від джерела води. Особливу увагу слід приділяти очищенню фільтрів, а також обов'язково висушити штанги і нижню частину бака після промивання.

Також необхідно перевірити і очистити форсунки. Вони мають важливе значення для якості розпилення. Тому важливо підтримувати їх у належному стані та регулярно тестувати та калібрувати їх. 

Прочистіть (всередині / зовні) трубку для прямого зчитування рівня в баку.

Зробіть добре змащення. Всі шарнірні частини обприскувача потребують ретельного щедрого змащення для зими. Зверніться до буклету з технічного обслуговування, в якому зазначені точки змащення насоса та рівень масла, якого слід дотримуватися.

 

Захист від замерзання

Коли обприскувач очищений та змазаний, рекомендується використовувати розчин антифризу, щоб провести зиму без несподіваного сюрпризу. Якщо насос розібраний і трубопровід добре злитий, контур, як правило, безпечний в разі замерзання. Якщо ні, то треба додати розчин антифризу до шлангів. Повернувшись до обслуговування навесні, потрібно буде подумати про видалення антифризу шляхом рясного полоскання.

 

Перевірка загального стану

Висушіть корпус насоса та замініть масло, як рекомендовано в інструкції з експлуатації. Якщо наприкінці сезону насос мав деякі ознаки слабкості (труднощі підйому тиску, брязкання), необхідно розібрати його для перевірки клапанів, мембран, колінчастих валів і турбін.

Змініть манометр, якщо рідина (гліцерин) в наборі зникла

Перевірте ремені або ланцюги передач (почистіть, змініть, якщо необхідно, перевірте напругу)

Перевірте лінії (свердління, гнуття, затирання) і затягування хомутів

Перевірте мембрану повітряного ковпака, перевірте мембрану і змініть її, якщо є деякі точки втоми або «випуску » повітряного ковпака

Видаліть іржу і захистіть голі металеві деталі за допомогою відповідного виробу або заретушуйте фарбу. Не забудьте захистити свої гідравлічні з'єднання.

Перевірте шини та тиск

Перевірте регулятор тиску. Загалом, якщо управління регулятором тиску має "жорсткі точки", треба розібрати і прочистити всередині (особливо різьблення) і змазати. Зробіть те ж саме для тримача клапана.

Технічний контроль при необхідності, перевірте термін дії останньої технічної перевірки та, якщо необхідно, заплануйте наступну перевірку.